Altcoin AnalizleriBitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Santiment: Ethereum Balinaları Bir Günde 1 Milyar Dolar Değerinde ETH Biriktirdi!!

Kripto analiz firması Santiment‘e göre, en büyük Ethereum (ETH) balina adresleri hızlı bir şekilde ETH topluyor.

Firma, 10,9 milyon ila 1,09 milyar dolar değerinde Ethereum tutan balina adreslerinin sadece bir gün içinde 1,03 milyar dolar değerinde ETH topladığını belirtti.

Ethereum %5’ten fazla artış gösterdi

Santiment’e göre bu faaliyet, geçtiğimiz yıl en büyük balina grubunun tek günde yaptığı beşinci en büyük toplama işlemini temsil ediyor.
ETH bu yazının yazıldığı sırada 1.163 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %5’ten fazla artış gösterdi. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment ayrıca Bitcoin’in (BTC) Pazartesi günkü fiyat düşüşünün birçok yatırımcının sektörden çıkmasına neden olduğunu belirtti.

“Bitcoin, Kasım 2019’dan bu yana kârdayken yapılan en düşük işlem seviyesini görüyor. Sıçramalar tipik olarak bu metrik ciddi ölçüde negatif olduğunda meydana gelir.”

ethereum analiz
kaynak: santiment

Bitcoin Pazartesi günü hafif bir toparlanma yaşamadan önce 15.665$’a kadar düştü. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, bu yazının yazıldığı sırada 16.579 dolardan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment, Bitcoin’in adres faaliyetlerinin de hafta sonu son altı ayın en yüksek seviyesine çıktığını söyledi.

bitcoin analiz
kaynak: santiment

Analiz firmasına göre, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) de aktif adreslerde bir artış gördü.

chainlink analiz
kaynak: santiment

LINK yazı yazıldığı sırada 6,52$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %8’den fazla artış gösterdi. LINK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!