Bitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Kaleo, Bitcoin’in ETH’den Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi!

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) artık Ethereum’a (ETH) kıyasla daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olabileceğine inanıyor.
Kaleo Twitter takipçilerine, Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) çiftinin mevcut durumda çapraz bir trend çizgisinin altında işlem gördüğünü ve bu nedenle BTC’ye kıyasla ETH’nin kazanç açısından önde olacağını iddia ediyor.

“ETH/BTC nihayet takip ettiğimiz yüksek zaman dilimi desteği çizgisinin altına indi.

Ancak bu tablo, sadece BTC’ye göre ETH’nin gücünü gösteriyor, bu yüzden önümüzdeki haftalarda BTC’nin daha yavaş bir performans sergilemesini bekleyebiliriz.”

bitcoin/ethereum analiz
kaynak: kaleo/twitter

Geleneksel olarak düşüş trendi gösteren ETH/BTC grafiği, Bitcoin’in Ethereum ve genel altcoin piyasasına kıyasla daha hızlı değer kazanacağı anlamına gelir.

Kendisine odaklanan Kaleo, Bitcoin’in yaklaşık 21.000 $’lık desteğinden sıçrayarak muhtemelen 30.000 $’lık fiyat seviyesine doğru yükselmeye devam edeceğini söylüyor.

“Yüksek zaman dilimi desteği sağlam bir seviyede kalmaya devam ediyor. Şu anda S&P 500 endeksi 4.000 desteğinde işlem görüyor ve önümüzdeki haftalarda 4.300 seviyesine yükselme potansiyeli görüyorum. 30.000 dolar seviyesi ise bir çekim merkezi gibi.”

bitcoin/ethereum analiz
kaynak: kaleo/twitter

Bitcoin’in direncini kırması halinde ralli bekleniyor

Kısa vadede Kaleo, Bitcoin’in 22.400 $ seviyesindeki direnci kırması halinde muhtemelen daha da hızlanacağını düşünüyor.

“TÜFE rakamı beklenenden biraz daha yüksek açıklandı ve piyasa genel olarak durağan. SPX/Nasdaq-100 Endeksi, başlangıçta bir miktar dalgalanmadan sonra yükseliş ivmesine devam etmeye hazır görünüyor. BTC ise geçen Perşembe günü kaybettiği önemli bir seviyeyi geri kazanmaya çalışıyor. 30.000 dolar seviyesi hala bir çekim merkezi olarak kalmaya devam ediyor.”

bitcoin/ethereum analiz
kaynak: kaleo/twitter

Haberin yazıldığı sırada, Bitcoin 22.214 $ değerinde. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!