Bitcoin Analizleri

Popüler Analiste Göre, Bitcoin Yeni Ralliler İçin Hazırlanıyor!

Bitcoin’in 2018’deki dip seviyesini doğru tahmin eden bir kripto analisti, Ethereum (ETH) yükseliş sinyali verirken BTC’nin yeni ralliler için hazırlanıyor olabileceğini söylüyor.

Smart Contracter, Twitter takipçilerine Bitcoin’in düzeltici dönemini tamamladığını ve artık yukarı yönlü bir patlamaya hazır olabileceğini söyledi.

“Dürüst olmak gerekirse bunun BTC için en düşük seviye olduğunu düşünüyorum, buradan günlük 25,500$’a kadar bir yükseliş daha hedefliyorum.”

bitcoin analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlayan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık beş dalgalı bir ralliden geçer; birinci, üçüncü ve beşinci dalgalar dürtü dalgalanmaları; ikinci ve dördüncü dalgalar ise düzeltici dönemlerdir.

Analistin grafiğine bakıldığında, şu anda devam eden beşinci dalga ile dördüncü dalganın sonunu tahmin ettiği görülüyor. Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoi 21.821 $ değerindeydi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Ethereum‘a gelince, kripto stratejisti ETH boğalarının yükselen bir kanalın yükseliş trend çizgisini başarıyla savunmayı başardığına inanıyor.

“ETH’de günlük mükemmel taban kanalı yeniden testi.

Gönderin.”

ethereum analiz
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

LTC, Bitcoin karşısında yükseliş sinyali veriyor

Kripto stratejisti aynı zamanda eşler arası ödeme ağı Litecoin’in (LTC) fiyat hareketini de izliyor. Smart Contracter’a göre Litecoin, paritenin alt zaman diliminde birden fazla direnç göstermesinin ardından Bitcoin (LTC/BTC) karşısında yükseliş sinyalleri veriyor.

telegram 12

“LTC şu ana kadar toparlanan ilk majörlerden biri.”

litecoin bitcoin analiz
kaynak: smart contracter/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!