Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Popüler Kripto Analistine Göre Curve DAO (CRV) İçin %3,178’lik Ralli Bekleniyor!

Popüler bir kripto yatırımcısı Ethereum tabanlı bir altcoin, Curve DAO’nun (CRV) %3.000’den fazla yükseleceğini düşünüyor.

CRV boğa piyasasında patlama potansiyeline sahip

Takma isimli kripto analisti CredibleCrypto, Twitter takipçilerine merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Curve DAO’daki yerel token olan CRV’nin bir sonraki boğa piyasasında patlama potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Credible, ralliyi teyit etmek için ilk fiyat hedefini 1 $ ve ilk direnç fiyat seviyesini 2 – 3 $ arasında belirledi. Analist, CRV’nin 13 milyar ila 14 milyar $ arasında bir piyasa değerini hak ettiğini ve bunun da ona yaklaşık 20 $’lık bir fiyat vereceğini söyledi. Böyle bir fiyat artışı, CRV’nin mevcut fiyatı olan 0,61$’dan kabaca %3.178’lik bir kazanca işaret edecektir.

“Spot CRV holdinglerimin ciddi şekilde su altında kalmasına rağmen, güvenim bir nebze olsun sarsılmadı. Hâlâ CRV’nin bu döngünün son aşamalarında en iyi performansı göstereceğini düşünüyorum. Çift haneli rakamlar kolay imo, bence en büyük hamleler henüz gelmedi. Topu yuvarlamak için 1 doları temizlemek gerekiyor.”

curve dao (crv) analizleri
kaynak : crediblecrypto/twitter

Credible ayrıca Bitcoin’e (BTC) odaklanarak, yatırımcıların ve analistlerin çoğunun daha fazla düşüş eğilimi göstermesine ya da en azından uzun bir konsolidasyon dönemi beklemesine rağmen kral kripto varlığının 2023’te tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşacağını söyledi.

“Benim dışımda 2023’te yeni ATH bekleyen büyük hesaplar var mı? Gördüğüm kadarıyla fikir birliği, yarılanma sonrası 2024/2025’te yeni bir ATH koymak için tekrar yükselmeye başlamadan önce bu düşük seviyelerde altı ay daha konsolidasyona ihtiyacımız olduğu için gerçekten merak ediyorum.”

Yakın vadede Credible, Bitcoin’in geçersiz kılma fiyatının 15.997 $ olduğunu ve BTC’nin yükselmeden önce 16.300 $ ile 16.500 $ arasında bir aralığa düşebileceğini söyledi.

“Fonlama sıfırlandı, nötr hale geldi. Düşük zaman dilimleri bir sonraki ayağa hazır olmadan önce burada biraz daha geri çekilmeye ihtiyacımız var gibi görünüyor. Geçersizlik aynı kalmaya devam ediyor, yukarıdaki bu pirzola sadece bir sonraki bacak için konsolidasyon imo.”

bitcoin analiz
kaynak : crediblecrypto/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 17.008$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!