Bitcoin AnalizleriBitcoin Haberleri

Usta Kripto Analisti, Bitcoin (BTC) Ayı Piyasasının Sonu İçin Fiyat Tahminini Açıkladı!

Ünlü kripto stratejisti, ayı piyasasının sonunu işaretleyeceğini düşündüğü fiyat seviyesini açıkladı.

Analist: Bitcoin Dibe Çok Yakın!

Analist Smart Contracter, Bitcoin’in “dibe oldukça yakın” olduğunu söyledi.

“Hala onu görmeden önce bir ay kadar daha olabileceğini düşünüyorum. Ayı piyasasını (ABC) bitirmek için bir son köşegen oluşumu varmış gibi görünmeye başlıyor.”

seri184 kriptoup
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Akıllı Sözleşmeci, piyasa katılımcılarının dalgalar halinde tezahür etme eğilimindeki psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, bir ABC paterni, bir yükseliş trendinde düzeltme periyodunu işaret eden üç dalgalı bir yapıdır.

Analistin grafiğine bakıldığında, Smart Contracter, BTC’yi 12.500 $’a yaklaştıracak başka bir satış olayından önce Bitcoin için bir ayağın daha 17.500 $’a yükseleceğini tahmin ediyor gibi görünüyor.

Analist ayrıca şu ifadeleri kullandı,

“Oyun planım, 14.000 $’lık bir dökümde bir nokta satın almak ve ardından çapraz kırılmayı bitirmek. Birkaç yıl sonra BTC ve ETH sırasıyla >100.000$ ve 10.000$ olduğunda, 16.000$, 15.000$ ve hatta 14.000$’dan satın almış olmanız çok da önemli olmayacak.”

Bitcoin, bu haber yazılırken 15.818 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!