ALTCOİN

Avukat Filan, Ripple/SEC Davası Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı!

Ticari davalarda deneyimli uzman ve Connecticut merkezli Filan LLC’nin kurucusu Bay Filan, Ripple, Inc. ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasında bir anlaşmanın olası olmadığını iddia ediyor.

Yakın zamanda uzlaşma yok

Bay Filan’ın tweet fırtınasına göre, Ripple, Inc. ve ABD SEC arasında bir anlaşma fikrinin uygulanabilir olduğunu düşünmüyor.

Bay Filan, ne SEC’in ne de Ripple, Inc.’in teslim olmaya hazır olmadığını ekledi. Bununla birlikte, Bay Filan, tarafların bir anlaşmaya yakın olduğunu iddia eden avukat Jeremy Hogan ile aynı fikirde değil.

Bay Filan, Ripple’ın William Hinman’ın ifadesinden maksimum faydayı alacağından emin. SEC’deki eski şirket finansmanı direktörünün, SEC’in üçüncü taraflarla olan iletişimine biraz ışık tuttuğu iddia ediliyor.

Hinman’ın ifadesi, Ripple’ın pozisyonunu güçlendirmeyi amaçlıyor: SEC’in kripto para biriminin durumu ve düzenlemesi, Howey testleri vb. hakkında 2018’den itibaren ne söylediğini netleştirebilir.

“Bu bir savaş”

Bu nedenle Bay Filan, Ripple temsilcilerinin davanın bu yönü hakkında güncel bir pozisyon bulmak için Hinman’ın muhabirleriyle konuşuyor olabileceğini iddia ediyor.

Avukat belli sürece ve sonuçlarına tüm yerel yönetim ve blockchain sektörü için büyük önem olduklarını:

Bu dava, tüm kripto alanını kazanmak ve başarılı kılmakla ilgilidir. Bu süreçte SEC ya da başka biri zarar görürse, bunu kendi başlarına getirirler… Savaş budur.

Daha önce U.Today tarafından kapsandığı gibi, Ripple ABD SEC ile savaşında bir dizi zafer kazandı. Ödeme decacorn’u, ABD müşterilerine XRP jetonları şeklinde yasadışı menkul kıymet teklifleri sunmakla suçlanıyor.

kaynak: u.today

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!