ALTCOİN

Analist Jason Pizzino, 2021’de Cardano İçin Hedefini Paylaştı!

Kripto para analisti Jason Pizzino, yılın ikinci yarısında Cardano (ADA) için beklentilerini paylaştı.

Pizzino, ADA grafiğinde “alıcıların kaçtığını” gösterdiğini ve varlığın tekniklerinin kısa vadede iyi görünmediğini söylüyor.

Pizzino, genel piyasanın nasıl hareket ettiğine bağlı olarak ADA’nın önümüzdeki haftalarda ve aylarda 1 doların altına düşebileceğine inanıyor.

“Şimdiye kadar pek iyi görünmüyor. Yukarı hareketler azalıyor…

Muhtemelen önümüzdeki birkaç ya da birkaç ay içinde bu yılın sonlarına doğru bir dönüş arıyorum. Fiyat aralığı? 40 sentten 1 dolara kadar her yerde.”

Popüler analist, kasvetli kısa vadeli görünümüne rağmen, yaklaşık 200.000 YouTube abonesine, yıl sonuna kadar Cardano’nun şu anki 1,25$’lık seviyelerinden %100 ila %300 daha fazla yükselmesini beklediğini söylüyor.

cardano ada stake adresi
Analist Jason Pizzino, 2021'de Cardano İçin Hedefini Paylaştı! 1

“2,50 dolar, bu eski zirve. Bu 80 milyar dolarlık bir piyasa değeri olur. 3,75 dolar, 120 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacaktır. 5$, 560 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacaktır. Hepsi burada elinizin altında.”

Analist, ADA’nın aşırı iyimser olduğunu düşündüğü 10 dolara ulaşma çağrılarını duyduğunu söylüyor.

“ADA 10 dolara ulaşabilir mi? Bu, 320 milyar dolarlık bir piyasa değerine ihtiyacımız olacağı anlamına gelir. Şimdi 40 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan ADA’mız var. 220 milyar dolarlık bir piyasa değerinde Ethereum’umuz var.

Bu, Bitcoin de yükselirken, Ethereum da yükselirken Ethereum’u sıçramamız gerektiği anlamına gelir. Yani bu piyasa döngüsünde, öyle düşünmüyorum. ADA’yı 10 dolarda göreceğimizi sanmıyorum.

5 dolar mı? Kesinlikle.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!