Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 01 Ağustos

Bitcoin bugün 42.000 dolara kadar yükselirken, diğer altcoinler de yükseldi. BCH ani direncini test etmeye hazırlanıyordu, ATOM bir gecede %8 arttı ve VET bir yükseliş trendinin işaretlerini verdi. 

Bitcoin Cash (BCH)

bch aug 1 1536x667 1
BCH/USD, TradingView

Bitcoin Cash, son 24 saatte %2.1’lik bir kazancın ardından 554 dolardan işlem görüyordu . 4 saatlik grafikten BCH, 566 dolarlık ani direncine doğru yukarı yönlü bir hareket gösteriyor. Aynı şeyi test edemediğinde, fiyatlar 544 $ işaretinin yakınına inebilir ve ardından 528 $ ‘a dayanabilir. 

Göreceli Güç Endeksi alım basıncında hafif bir düşüş kaydetti rağmen boğa sınırları içinde de kaldı. Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubukları , piyasadaki boğaların varlığını gösteriyordu.

Bununla birlikte, MACD , dünkü düşüş eğiliminden sonra basın zamanında histogramda kırmızı çubuklar parladı, ancak göstergedeki düşüş hissinin tersine çevrildiğini işaret eden boyutta küçüldü. 

Cosmos (ATOM)

atom aug 1 1536x593 1
ATOM/USD , TradingView

ATOM, bir günde yaklaşık %8’lik hatırı sayılır bir artış gösterdi. Alt, basın zamanında 12.88 $ olarak fiyatlandırıldı. Yukarı doğru hareket etmeye devam ederse, token 12.96 dolarlık hemen tavan fiyatını geçebilir. 

Eğer ATOM yaklaşan seanstır $ 12.96 işareti ulaşır, bu $ 13.60 güçlü direnç beklenebilir. Madeni para mevcut fiyat seviyesinin altına düşerse, destek bölgesi 12,00 dolar ve sonunda 11,53 dolar. 

ATOM’un genel teknik görünümü, küçük bir düşüşe rağmen , Göreceli Güç Endeksi 60’ın üzerinde tespit edilirken oldukça yükselişini sürdürdü . Müthiş Osilatör , aynı şeyi doğrulayan güçlendirilmiş yeşil sinyal çubukları gösterdi. 

Bollinger Bantları , fiyatlar üst banda dokunmaya devam ettikçe piyasa oynaklığı ihtimalini öne sürerek genişledi. 

VeChain (VET)

vet aug 1 1536x593 1
VET/USD , TradingView

Mesleki Eğitim ve Öğretim birkaç gün önce bir konsolidasyon dönemi görmüştü, ancak bundan toparlandı ve son birkaç gün içinde istikrarlı kazançlar kaydetti. MEÖ’nün basın zamanında fiyatı, bir gecede %5.2’lik bir kazanç kaydettiği için 0.0913$’da kaldı. 

Teknik analiz tablosu, sadece 24 saat önce Göreceli Güç Endeksi’nin aşırı alım bölgesine dokunmasıyla VET’nin yükseliş ticaretine tanık olduğunu gösterdi . Ancak basın zamanında, gösterge aşırı alım bölgesinin altına düştü.

Chaikin Money Flow, son birkaç gün içinde artan sermaye girişleri kaydetti ve baskı sırasında sermaye girişlerindeki küçük düşüşe rağmen yükseliş bölgesinde resmedildi. 

Bollinger Bantları artan piyasa oynaklığı beklentisiyle açıldı. Fiyatların üst banda dokunmasıyla boğalar fiyatları daha yükseğe çıkarabilir. VET için ani direnç 0,93 ABD dolarında yattı ve bunu test edemedi, destek bölgesi 0,0870 ABD Doları ve ardından 0,801 ABD Doları bekliyordu.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!