ALTCOİN

Kripto Analisti, Ethereum için %430 Ralli Tahmin Ediyor!

Popüler bir kripto tüccarı ve analisti, Ethereum’un fiyatının 2022 yılına kadar %430 artabileceğini öne sürüyor.

Capo olarak bilinen tüccar, kripto piyasası yeni bir yükseliş dönemine girerse Bitcoin (BTC) yerine Ethereum (ETH) üzerine bahse girdiğini söylüyor.

Ayrıca, ETH’nin BTC’nin piyasa değerini değiştireceğine ve değerlemede en üst sıradaki kripto varlığı olacağına bahse giriyor.

“Bütün piyasada 5. dalgayı yakalarsak, Ethereum muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek ve büyük olasılıkla saygısızlığa uğrayacak.

Uzun süredir ETH/BTC kullanıyorum.”

eth
Kaynak: Kripto Capo

Capo, bu döngü sona ermeden piyasanın başka bir yükseliş dönemine girmesini beklediğini söyledi. ETH’nin gelecek yıl 10.000 doların üzerine çıkacağına ve mevcut fiyatı olan 1.885 dolardan %430’luk bir artışa işaret edeceğine inanıyor.

“Bence, döngü zirvesi [10,000$] üzerinde olacak.

Henüz w3-w5 ayrışması yok ve bu birikim döneminden (2018-2020) sonraki uzatmanın çok kısa olması. Bu bana başka bir ayak göreceğimizi düşündürüyor. ”

ether
Kaynak: Kripto Capo

Tüccar, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un (DOT) BTC’ye karşı toplanmaya hazır olduğunu gösteren işaretleri beklediğini de ekliyor. Capo, Bitcoin’e karşı temel desteği yaklaşık 16.90 dolardan kurtarabilirse DOT’u satın almayı düşüneceğini söyledi.

“NOKTA/BTC. Beklendiği gibi desteğe ulaşıyor. Henüz girmiyoruz çünkü bir sıçrama + HH (daha yüksek) veya hatta yükseliş teyidi beklemek daha iyi.”

dotbtc
Kaynak: Kripto Capo

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!