Altcoin AnalizleriAltcoin Haberleri

InvestAnswers’a Göre Ethereum’un Dişli Rakibi Solana (SOL) Hala Güçlü!

Ünlü kripto analisti, Ethereum (ETH) rakibi Solana’nın (SOL) tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %96 oranında düşmesine rağmen hala geçerli bir proje olduğunu söyledi.

Solana Hala Güçlü

Analist, Solana’daki yoğun geliştirme faaliyetinin, SOL’un mevcut fiyatına bakılmaksızın temellerinin hala güçlü olduğunun bir işareti olduğunu söyledi.

solana haberleri

Analist, kripto borsası FTX’in çöküşünden en çok etkilenen projelerden biri olmasına rağmen Solana’nın ekosisteminin hala diğer birçok kripto para birimini geride bıraktığını ifade etti.

“Buradayız. SOL hala güçlü.

Solana Ölmedi. FTX’e ve bununla ilişkili dolandırıcılara maruz kalmaktan dolayı gözü morarmış, ayak bileği kırılmış, ancak verilere bakıldığında, hayatta kalma şansı çok yüksek gibi görünüyor. Özellikle de diğerleriyle karşılaştırdığınızda bugün kelimenin tam anlamıyla çok aktif olmayan kriptolar var.”

Analist, kriptoyu büyük ölçüde gördüğünü ve en iyi liderlere sahip “en uygun” dijital varlıkların hayatta kalacağını söylüyor.

“Millet hatırlayın, kripto Darwincidir. Soru şu: ‘Kim hayatta kalacak?’ En uygun olan her zaman hayatta kalır ve en uygun olanlar daha düşük ücretlere, en yüksek TPS’ye [saniye başına işlem], en merkezi olmayanlara, en iyi liderliğe vb. sahip olanlardır.”

SOL, son 24 saatte %6,63 düşüşle bu haber yazılırken 13,40 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!