Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Tron, Ethereum Classic, Dogecoin Fiyat Analizi: 04 Ağustos Çarşamba

Toplam piyasa hacmi 24 saat içinde yaklaşık %8 düştüğünden, Ethereum Classic’in fiyatı daha büyük piyasa hareketlerinden etkilenmedi. TRX, destek seviyesine yakın işlem gördüğü için hafifçe değer kaybetti. Dogecoin’in çizelgeleri, fiyat konsolidasyonundan sonra bir düşüş eğilimi gösterdi. 

Tron (TRX)

trx aug 3 1536x621 1
TRX/USD, Trading View

Yazının yazıldığı sırada TRX , gecelik %0,6’lık bir düşüşün ardından 0,063 ABD doları olarak fiyatlandırıldı. Basın zamanında daraltılmış Bollinger Bantları , oynaklığın düşük seviyeye düştüğünü gösterdi. Bunu bir fiyat artışı mı yoksa düşüş mü izleyeceği kesin olarak söylenemez. 

Anında fiyat desteği 0,060 dolardı ve fiyat yükselirse, TRX 0,066 dolarda ve ardından 0,069 dolarda direnç görebilir. Müthiş Osilatör , baskı sırasında kırmızı sinyal çubukları göründüğü için düşüş baskısının oluşma ihtimalini gösterdi.

Tersine, Göreceli Güç Endeksi hafif bir artış kaydetti ve kendisini orta hatta korudu. 

Ethereum Classic (ETC)

etc aug 3 1536x621 1
ETC/USD, TradingView

Ethereum Classic, son 24 saat içinde %3.2 düştü ve yazının yazıldığı sırada 49.33 dolara satıyordu. Londra Sert Çatalının önünde fiyatlar gerçekten düzelmedi, ancak ETC’nin fiyat hareketi de Ethereum’un fiyat hareketinden büyük ölçüde etkileniyor.

ETC için bir sonraki destek seviyesi 45 dolardır. Parabolik SAR , noktalı çizgiler mum çubuklarının üzerinde düzenlendiğinden madalyonun düşüş trendinde olduğunu gösterdi. 

Göreceli Güç Endeksi, orta çizginin altında görüldüğü için düşüş bölgesine girdi. Tarafından Resimdeki gibi bir ayı sinyal yükselişteydi Müthiş Osilatör, basın anda kırmızı sinyal çubukları gözlemledi. 

Londra Sert Çatalının fiyatları yükseltmesi durumunda, kripto para sonunda 55 dolar ve 58 dolar direnç görebilir. 

Dogecoin (DOGE)

doge aug 3 1536x621 1
DOGE/USD, TradingView

Dogecoin’in fiyat hareketi, fiyat konsolidasyonunu parlattığı için son birkaç gün içinde oldukça yavaş ve yumuşaktı. Basın zamanında, kripto para, son 24 saat içinde %2.7 düşüş gördükten sonra 0.198 $ olarak fiyatlandırıldı.

telegram 12

Tüm teknik göstergeler düşüş baskısına işaret ettiğinden, 0.184 $ destek seviyesine yakın bir düşüşe gidiyor gibi görünüyor. Müthiş Osilatör ve MACD ayı sinyalin kadar bina ile birlikte gücünü satın bir dalış gözlemledi. 

Chaikin Para Akışı orta çizginin altına düştü ve sermaye çıkışlarının yukarı yönlü olmasına rağmen girişlerden önce geldiğini gösterdi. Fiyatlar toparlanırsa, direnç seviyeleri sırasıyla 0.208 dolar ve 0.224 dolar. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!