Altcoin Haberleri

FTX, Kripto Varlıklarını Kullanıcılara İade Etmeye Başlayacak!

İflas eden kripto borsası FTX’in bir yan kuruluşu, dijital varlıkları önümüzdeki yıl içinde kullanıcılara tam olarak iade etmeye başlayacak.

FTX Japan tarafından yayınlanan yeni bir blog yazısına göre, kripto firması ana şirketinin yüksek profilli çöküşünün birkaç hafta boyunca hizmetlerini kapatmaya zorlamasının ardından uygun müşterilere fonlarını çekme olanağı vereceğini söyledi.

“Hizmetin uzun süreli askıya alınması nedeniyle müşterilerimize büyük endişe ve rahatsızlık verdiğimiz için özür dileriz.

FTX Japan ve Liquid Japan’daki müşterilerimiz tarafından bize emanet edilen varlıklar için, Liquid Japan web sürümünden para çekme işlemlerinin mümkün olması için sistem geliştirmeye devam ediyoruz.

Özellikle, bakiyenizi Liquid Japan web sürümünden kontrol edebilecek ve ardından para çekebileceksiniz.”

ftx haberleri

Firma müşteri fonları sağlam kaldığı için FTX iflasından muaf tutuldu

Hem FTX Japan hem de Liquid Japan hesaplarına sahip olan kullanıcıların fonlarını çekebileceklerini söyledi. Firma, Ocak ayında e-posta yoluyla Liquid Japan hesapları oluşturma fırsatı vereceğini söylüyor. Liquid Japan, Şubat 2022’de satın alınan bir kripto borsasıydı.

Gönderiye göre, kayıt olduktan ve şirketin doğrulama prosedüründen geçtikten sonra, kullanıcılar varlıklarını Liquid Japan’a taşıyabilir daha sonra doğrudan Liquid Japan’dan çekebilirler.

FTX, kurucusu Sam Bankman-Fried’in yatırımcıları dolandırmak ve müşteri fonlarını yanlış kullanmakla suçlanmasının ardından Kasım ayı başında iflas başvurusunda bulundu. Şu anda kefaletle serbest bırakılmış durumda ve yargılanmayı bekliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!