Ethereum Haberleri

Ünlü Analist Van de Poppe Ethereum’un Büyük Çıkış Yapabileceğini Söyledi!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) bu yılın başlarında “büyük” bir çıkış yapabileceğini söyledi.

Yeni bir YouTube strateji oturumu videosunda Van de Poppe, YouTube abonelerine akıllı sözleşme platformunun aylar içinde en az %6,5’lik bir artış görebileceğini söyledi.

“Yukarı yönde büyük bir kırılma yaşadık. Bu kırılmadan sonra (1.187 dolar) şu anda konsolidasyon, kırılma, yeniden test ve büyük bir hareket (1.249 dolar) gördüğümüzü söyleyebiliriz. Bu bağlamda, (1.263 ila 1.280 $ arasında) tüm bu blok büyük olasılıkla bir süre daha dirençli kalacak ve önümüzdeki dönemde yukarı ya da aşağı yönde kırılmaya başlamadan önce bazı testler yapacağız, kim bilir.”

ethereum haberleri

Ethereum 1330 dolar seviyesini aşarsa büyük çıkış yapabilir

Van de Poppe, Ethereum önümüzdeki aylarda 1.330 $ fiyat seviyesini geçebilirse, büyük bir çıkış yapabileceğini söyledi. Bu haberin yazıldığı sırada Ethereum 1.248 dolardan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

“Önemli seviyeleri bu şekilde tanımlayabiliriz. Yukarı yönde kırılması gereken en önemli blok 1.280 dolar ve bu da nihayetinde potansiyel bir kısa aralıkla sonuçlanıyor. Destek için kritik alan 1.220 dolar civarındaki alandır ve bu da sizi 1.339 dolarlık yüksek aralığa ya da muhtemelen buradaki yaklaşık 1.550 dolarlık aralığa ulaşabilmek için uzun süre salınım yapmanızı sağlar.

Önümüzdeki aylarda 1.330$’a ulaşırsak ve öğütmeye başlarsak muhtemelen 1. çeyreğin sonu muazzam olacaktır. Ama bu sadece tartışmaya açık.”

Daha düşük bir zaman dilimi analizinin her iki yönde de önemli bir harekete işaret etmediğini söylüyor. Ancak ETH yükselmeye başlarsa, daha yüksek fiyat aralığını koruyup korumayacağını belirlemek için hacme dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

“Daha düşük zaman dilimlerine bakarsak 15 dakikaya bakarsak yana doğru gittiğimizi söyleyebiliriz, bu yüzden bu noktada kendimi uzun vadede doldurmak için 1.220 ila 1.230 $ ‘a bakacağım gerçeğinden başka pek bir şey yapamam.

Ve eğer tekrar en yüksek seviyeye doğru gitmeye başladığımız bir yapıya sahip olacaksak, yukarı yönde kırılacağımıza dair kendinize onay vermek için hacme bakmanız gerekir. Eğer durum böyle olacaksa, bir pozisyonum olacak. Zayıflık gösterecekse, kısa pozisyon arayışında olacağım ve ardından 1.220 ila 1.233 $] arasında uzun pozisyon arayışında olacağım.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!