Altcoin Analizleri

Analist Pentoshi, Chainlink İçin Büyük Ralli Öngörüyor!

Geçen yılki Bitcoin (BTC) boğa piyasasının sonunu ilan eden kripto stratejisti; Ethereum tabanlı altcoin, Chainlink (LINK) için bir artış öngördü.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen analist, Twitter takipçilerine merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) için teknik ve temel unsurların aynı hizaya geldiğini söyledi.

Chainlink güçlü bir toparlanma yaşadı!

Pentoshi’ye göre LINK, birkaç hafta içinde gelecek büyük bir temel katalizör ile göreceli bir güç gösterdi.

LINK güçlü bir toparlanma yaşadı ve tüm olanlara rağmen hiçbir zaman yeni düşük seviyeler yapmadı ve aralıktaki düşük seviyelerini korumayı başardı. Önümüzdeki iki hafta içinde yapılacak stake işlemleriyle birlikte, daha iyi performans göstermesi için büyük bir şansı olduğunu düşünüyorum.”

chainlink analiz
kaynak: pentoshi/twitter

Analistin grafiğine bakıldığında, 9,63 $ hedefine doğru yükselmeden önce LINK için 6,60 $ seviyesine hafif bir düşüş öngörüyor. Bu yazının yazıldığı sırada LINK 6,72$’dan işlem görüyor ve bu da merkezi olmayan kehanet için %43’ün üzerinde bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor. LINK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Yakın tarihli bir Chainlink blog gönderisine göre, LINK için beta stake etme işleminin 6 Aralık’ta Ethereum (ETH) ana ağında yayına girmesi planlanıyor. Staking, LINK sahiplerinin Chainlink’in oracle hizmetlerinin güvenliğini artırmaya yardımcı oldukları için ödüller kazanmalarına olanak tanıyor. Sahiplerin katılmak için Chainlink tokenlerini akıllı sözleşmede taahhüt etmeleri gerekecek, böylece satışa sunulan LINK arzı azalacak.

Pentoshi LINK’te yükselişe geçse de, diğer kripto stratejisti Cheds, piyasa değerine göre 23. en büyük kriptonun hala geniş bir aralıkta işlem gördüğünü vurguladı.

LINK zaman çizelgemde çok fazla konuşuluyor. Bağlam için, hala sadece bir düşüş trendi ve iyi tanımlanmış yedi aylık yatay bir aralıkta işlem görüyor.”

chainlink analiz
Kaynak: Cheds/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!