Altcoin Haberleri

Ünlü CEO’ya Göre Ethereum, Diğer Kripto Varlıklarına Etki Ediyor!

Chainalysis CEO’su Michael Gronager, Ethereum’daki temel değişikliklerin, özellikle bir alt sektörde diğer kripto varlıklarının büyümesine katkıda bulunduğunu söylüyor. 

Bloomberg Technology ile ilgili bir röportajda, blok zinciri veri platformunun başkanı, Ethereum’un (ETH) son birkaç hafta içinde büyük ölçüde protokol değişiklikleri ve ağdaki büyümenin yanı sıra merkezi olmayan finans (DeFi) nedeniyle büyük fiyat artışı gördüğünü açıklıyor.

“Temel olarak Bitcoin görüyoruz… Ethereum’un son birkaç hafta içinde çok büyüdüğünü gördük ve ardından yaklaşık bir ay önce Ethereum’da daha büyük platform değişiklikleri gördük. Ağ stabilize oldu [ve] çeşitli şekillerde daha iyi hale geldi. Bu yüzden bunun bir bütün olarak Ethereum’a daha fazla güveni kolaylaştırdığını düşünüyorum.

Bunun da ötesinde, büyüyen ve büyüyen DeFi trendini gördük… bu, Ethereum’a olan ilgiyi artırıyor ve Ethereum daha sonra onunla birlikte birçok diğer kripto para birimini de beraberinde sürükledi.”

Defi Pulse göre, büyük defi platformlarından 120 ikamet çıkan kripto alt sektörün ve lider akıllı sözleşme protokolü arasındaki korelasyonu vurgulayarak, Ethereum üzerinde. DeFi Pulse ayrıca, merkezi olmayan finans alanında kilitli toplam değerin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve 100 milyar doları kapattığını gösteriyor.

capture
Kaynak: DeFi Pulse

Chainalysis ile birlikte Gronager, aynı zamanda kripto değişim platformu Kraken’in kurucu ortağıdır. Görüşmeci, Kraken CEO’su Jesse Powell’ın yıl sonundan önce 100.000 doları geçeceğini tahmin ederek Bitcoin için yükseliş geleceğini nasıl gördüğünü belirtiyor.

Gronager, Powell’ın Bitcoin ve genel kripto piyasası hakkındaki aynı yükseliş hissini paylaşıp paylaşmadığı sorulduğunda, 100.000 doların daha da yüksek fiyatlara çıkmadan önce sadece bir pit stop olabileceğini kabul ediyor ve ekliyor.

“Bitcoin, Ethereum gibi daha istikrarlı kripto para birimlerinin çoğu için kesinlikle yıldan yıla büyüdüğü ve bazen diğerlerinden daha hızlı büyüdüğü bir eğilim gördüğümüzü söyleyebilirim. Bazen bir boğa piyasasıdır. Bazen bir ayı piyasasıdır. Ayı piyasasında birçok ilginç şey inşa ediliyor ve bu temelde yeni bir boğa piyasasını kolaylaştırıyor. 

Yani evet, bence hala boğa piyasasındayız. Yıl sonuna kadar 100.000 doların üzerinde görebileceğimizi düşünüyorum. Bu yüzden ben de bu konuda iyimser olurdum. Uzun vadede, evet, muhtemelen genellikle ‘Sınır Ay’dır’ derdim. Tüm bu varlıklar için çok daha yüksek fiyatlar görebilmemiz için [100.000$] ötesine de gidebiliriz.”

Şu anda, Bitcoin 50.000 dolar seviyesinin ötesine geçmeye çalışıyor ve 49.780 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!