Altcoin Haberleri

Synapse (SYN), Binance Listelemesinin Ardından %34 Arttı!

Binance’in sürpriz bir açıklaması, kripto para birimi projesi Synapse için büyük bir ralli başlatarak fonların blok zincirleri arasında daha kolay akmasına yardımcı olmaya odaklandı.

Borsa, özellikle yüksek oynaklığı olan kripto para birimleri için özel bir ticaret bölgesi olan İnovasyon Bölgesi’ne Synapse (SYN) adlı projeyi dahil etti.

SYN, listelemenin hemen ardından %34’lük bir artışla 1,68$ seviyesine yükselerek 24 saatlik en düşük seviyesi olan 1,25$’dan güçlü bir şekilde toparlandı.

Ancak, bu yükselişin ardından SYN, haber yazıldığı anda 1,61$ seviyesinde seyrediyor. SNY güncel fiyatını görmek için tıklayın.

synapse haberleri

Synapse, blok zincirleri arası kripto varlık transferi sağlıyor

Merkezi olmayan bir köprü olan SYN, kripto para sahiplerinin varlıklarını Ethereum, Arbitrum, Avalanche, BNB Chain, Optimism, Polygon, Aurora, Boba Network, Canto ve benzeri blok zincirlerine aktarmalarını mümkün kılar.

SYN tokeni, projenin hizmetlerinden yararlanmanın yanı sıra yönetişim işlevi de gören bir kamu hizmeti ve yönetişim tokenidir.

Synapse, kendi zincirini inşa etmek için tasarlanmış ve kripto uygulamalarını birden fazla blok zincirine dağıtmaya yardımcı olmayı amaçlayan Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu bir platformdur.

Synapse Chain’in test ağı şu anda devam etmektedir ve bu yılın ilerleyen dönemlerinde resmi olarak piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!