Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Beyaz Saray’ın Bitcoin’e Ciddi Bir Tehdit Oluşturduğu konusunda Uyardı!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, ABD hükümetinin yeni tavsiyelerinin Bitcoin (BTC) ve diğer kripto varlıkları için iyiye alamet olmadığı konusunda uyarıyor.

Sorumlular için kanıta dayalı çevre standartları oluşturmak üzere ABD Çevre Koruma Ajansı (EPA) ve ABD Enerji Bakanlığı’nın (DoE) katılımını gerektiren yeni bir Beyaz Saray Bilim ve Teknoloji Ofisi Politikası raporunun tavsiyelerine itiraz eden Hoskinson, tekliflerin Bitcoin’in tamamen yasaklanmasıyla sonuçlanabileceğini söylüyor.

“[The] EPA ve DoE, kripto para birimlerinin çalışma şeklini değiştirmelerini söylemek için kripto şirketleriyle konuşmaya başlayacak.

Ve hangi yol? Bunlar, ‘Çok düşük enerji yoğunlukları, düşük su kullanımı, düşük gürültü üretimi, operatörler tarafından temiz enerji kullanımı için standartlar ve tesislerinin ek elektrik yükünü karşılamak ve aşmak için ek karbonsuz üretim için zamanla güçlenen standartlar’ı içermelidir.

Bu önlemlerin etkileri azaltmada etkisiz kalması durumunda, yönetim yürütme eylemlerini araştırmalı ve Kongre, kripto varlık madenciliği için yüksek enerji yoğunluklu fikir birliği mekanizmalarının kullanımını sınırlamak veya ortadan kaldırmak için yasaları değerlendirebilir.’

Başka bir deyişle, Bitcoin yasaklanmalıdır. Bunu böyle okudun.”

cardano

Rapor, Başkan Joe Biden tarafından Mart ayında imzalanan ve “sorumlu dijital varlık inovasyonu” çağrısında bulunan bir yönetici emrine yanıt niteliğinde.

Hoskinson’a göre ABD hükümeti, iş kanıtı kripto varlıkları için kötü haberlere yol açabilecek hedeflerine ulaşmak için çeşitli stratejiler kullanabilir.

“Beyaz Saray artık kimsenin göremeyeceği veya okumayacağı bir raporu yedinci sayfada saklıyor: ‘Hey Mia, orada çalışma kanıtıyla birlikte iyi ki varsın ama, bilirsin, küresel ısınma kötü. Bu yüzden yasaklamalıyız.’

telegram 12

Ve EPA ve DoE’nin devreye girmesini sağlayarak bunu yumuşak bir şekilde yasaklayacağız ve temelde uyamayacağınız standartlar yaratacağız.

Ve sonra yapamadığınız zaman, temelde bunu yapabilmenizi engellemek için bir tür icra emri veya mevzuat oluşturun.

Veya kar marjlarınızı yok edin, böylece Amerikan madencilik endüstrisi için artık karlı olmaz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!