ALTCOİN

Kripto Analisti Scott Melker, Birkaç Altcoin İçin Büyük Rallileri Tahmin Ediyor – İşte Yeni Fiyat Hedefleri!

Popüler kripto tüccarı ve analist Scott Melker, Tezos’un kalkış için temizlendiğini söylerken Polygon ve diğer iki altcoin için yeni rallileri tahmin ediyor.

Melker 595.300 Twitter takipçisine, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) geçen ay altcoini düşüş trendinde tutan çapraz direncini çıkardıktan sonra yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

“MATIC hedefi 1,79 dolar. Sonra daha yükseğe.”

image 11
Kaynak: Scott Melker / Twitter

MATIC’in şu anki değeri olan 1.28$’dan Melker’in ilk hedefi, yaklaşık %40’lık bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, merkezi olmayan türev borsası Serum’dur (SRM). Melker’e göre, SRM MATIC’in ayak izlerini takip ediyor ve %50’nin üzerinde potansiyel kazanımlar için hazır görünüyor.

“SRM hedefi ~13$.” 

image 12
Kaynak: Scott Melker / Twitter

Sıradaki, merkezi olmayan zincirler arası para piyasası Kava.io (KAVA), Melker’in de piyasa çöküşünü sona erdirdiğini ve şu anki 6,28$’lık fiyatından %46’lık bir artışa hazırlandığını söylüyor.

“KAVA Hedefi 9,20 Dolar.”

image 13
Kaynak: Scott Melker / Twitter

Akıllı sözleşme platformu Tezos’a (XTZ) bakıldığında, kripto analisti, altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesini basmaktan ve keşfedilmemiş bölgeye gitmekten bir direnç olduğuna inanıyor.

“Zaten ilk girişten neredeyse 3x ve ikinci girişten 2X (siyah daireler). Fiyat keşfi ile flört etmek, şu anda sadece ipucu. 8,4 doların üzerinde kapatın ve limit gökyüzü.”

image 14
Kaynak: Scott Melker / Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!