Ethereum Haberleri

Kripto Analisti, Ethereum’un “Kolayca” Yükselebileceğini Söyledi!

Kripto para piyasasının tanınmış bir analisti, piyasa değeri açısından ikinci sıradaki kripto varlık Ethereum (ETH) konusunda yükseliş beklentisi taşıdığını belirtiyor.

Ethereum yükselecek

Analist DonAlt, eğer Ethereum önemli bir direnç noktasını desteğe çevirebilirse, şu anki fiyatından %36 oranında değer kazanabileceğini ifade ediyor.

“Ethereum’un önemli bir değer artışı yaşayabileceğini öngörüyorum…

Bir kırılma denemesi gerçekleştirdik [yaklaşık 1.900 $ seviyesinde] ancak bu hamle takip edilmedi. Eğer bu tür bir harekette takip gelmezse, yeniden bir yükseliş şansınız var.

Ve bu noktaya geldiğimizde, yani tekrar 1.900 doların üzerine çıktığımızda, bence yolumuza devam eder ve rahatça 2.500 dolara çıkabiliriz.”

ethereum haberleri

Ethereum, bu yazının kaleme alındığı sırada 1.840 dolardan işlem görüyor.

DonAlt, ayrıca piyasa değeri açısından altıncı sıradaki kripto varlık XRP üzerinde de bir kırılma belirtisi gözlemlediğini dile getiriyor.

Sahte analiste göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı başlattığı davanın yaklaşan kararı, XRP’ye olan ilginin artmasını sağlıyor.

“XRP de mükemmeldi. [Litecoin ile] aynı türden bir yapı, sadece Litecoin’den biraz daha güçlü.

Bu, SEC davasının XRP’nin lehine sonuçlanacağını tahmin eden kişilere dayalı. Ayrıca yükselen bir trend içerisinde ve bu da devam edeceğini işaret ediyor!”

XRP, bu yazının yazıldığı sırada 0,519 dolardan işlem görüyor.

DonAlt’ın kripto para incelemesi, popüler memecoin Dogecoin’e (DOGE) yönelik olarak devam ediyor ve son zamanlarda Dogecoin’in itibarı zarar görürken fiyat hareketlerinin sürekli düşüş trendinde olduğunu belirtiyor.

“Doge’nin itibarı zedelendi bana göre…

Elon [Musk] Twitter logosunu [bir Doge] olarak değiştirdiğinde, biraz işlem yaptım…

Erken fark ettim ve bu dalga [yaklaşık 0,076 dolardan 0,10 doların üzerine çıkan] sırasında alım yaptım çünkü Elon’un daha fazlasını yapabileceğini düşündüm. Ancak sonuçta, sadece fiyatı yükseltip düşürmek için bu işte olduğu ortaya çıktı…

Bu tür grafiklerle uğraşmam – aşağı iniyor, yeniden aşağı iniyor. Ve eğer dikkatlice bakarsanız, bu aslında oldukça fraktal bir yapıya sahip. Yani yukarı çıkıp, sonra düşüyor. Yukarıya doğru hareket var, sonra düşüş geliyor. Yani şu an için pek de iyi görünmüyor.”

Dogecoin bu yazının yazıldığı sırada 0,068 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!