Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Analist, Bitcoin ve Ethereum Fiyat Hedeflerini Güncelledi!

InvestAnswers’ın isimsiz sunucusu, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için olumlu fiyat hedefleri belirlemekte.

Sunucu, 445.000 YouTube takipçisine yeni bir videoda, Bitcoin’in Nisan 2024’e kadar 42.000 dolara çıkabileğceini belirtiyor.

Bu tahmin, opsiyon piyasasının eğilimlerine dayanıyor. InvestAnswers’a göre, Bitcoin alım opsiyonlarına olan talep, satım opsiyonlarına kıyasla daha fazla ve bu durum “son derece olumlu” olarak değerlendiriliyor.

Alım opsiyonları, sahibine belirli bir tarihe kadar veya o tarihte belirli bir fiyattan varlık satın alma hakkı verirken; satım opsiyonları, sahibine belirli bir tarihe kadar veya o tarihte belirli bir fiyattan varlık satma hakkı verir.

“29 Aralık 2023 – ve burada 45.000$ seviyesinde önemli bir hareketlilik görebilirsiniz…

Dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta, alım-satım oranı – 0.39. Yani, satışlardan çok daha fazla alım gerçekleşiyor, bu da oldukça olumlu bir durum.

Fakat orada bile fiyat hareketlerinin büyüklüğüne bakın: 45.000 $, 44.000 $, 43.000 $ ve benzeri.

Nisan 2024’e kadar, yani yarılanma sürecinde, 42.000 doları görmemiz durumunda şaşırmam, bunu daha önce de belirtmiştim. [Aşağıdaki tabloya] göre, Noel’e kadar 45.000$+ seviyesinde olabiliriz – eğer bu seçeneklerin hareketleri doğruysa…”

grf653
kaynak: investanswers/youtube

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 30.560 dolardan işlem görüyor.

telegram 12

Ethereum‘a geçiş yapan analist, piyasanın en büyük ikinci kripto varlığı olan Ethereum’un alım-satım oranının “son derece olumlu” bir sinyal verdiğini belirtiyor.

“29 Aralık 2023’te ETH için 2.500 dolardan daha fazla alım talebi görebilirsiniz.

Fakat gözlerinizi alım-satım oranına çevirin – 0.21. Bu son derece olumlu bir durum. Neredeyse hiç kimse, Ethereum’da satış opsiyonu satın almıyor. Herkes, Noel’e kadar 2.000 $’dan 2.500 $’a çıkmasını bekliyor. Bazıları ise 6.500$ seviyesinde bahisler yapmış durumda.

Yani her iki durumda da hızlı gelişmeler yaşanabilir, ne zaman olacağını tahmin etmek zor. Ancak önümüzdeki beş ay kesinlikle heyecan verici olacak. Ve sonraki yıl da öyle. Yani burada bir buçuk yıl boyunca büyük bir keyif alacağız.”

grf552
kaynak: investanswers/youtube

Ethereum, bu yazının yazıldığı sırada 1.913 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!