Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bitcoin’in (BTC) Potansiyel Bir “Dürtüsel” Hareketle Yükseldiğini Söyledi!

Bir kripto para birimi uzmanı, Bitcoin‘in (BTC) olası bir yükseliş trendine yaklaştığını belirtiyor.

Bitcoin’den yükseliş senaryosu

Bluntz takma adlı yatırımcı, Bitcoin’in olası bir yükseliş trendine giriş işaretleri göstermekte olduğunu aktardı.

Bluntz, Bitcoin’in 28.800 dolar seviyesini aşmayı hedeflediğini iddia ediyor.

“BTC, son zamanlardaki dalgalanmalarını nötrleştirdikten sonra yeniden bir aralığa döndü ve günlük kapanış 28.800 dolar hedefine işaret ettikten sonra düzeltmeler alış fırsatı olabilir.

Biraz daha yavaş bir toparlanma öngörmüştüm ancak bu hareket yeniden olumlu bir ivme kazanmış görünüyor.”

bitcoin23

Yaklaşık bir hafta önce, BTC 27.500 dolar civarında işlem görürken Bluntz, popüler kripto varlığının risk belirtileri sergilediğine dair uyarıda bulunmuştu. Çarşamba günü, Bitcoin, en son Mart ayında görülen 25.400 dolar seviyesinin altına düştü. Bitcoin, bu yazı yazılırken 26.572 dolardan işlem görüyor.

Bluntz’un BTC konusundaki olumlu tavrı, Credible Crypto adıyla bilinen başka bir yatırımcının görüşlerini yansıtıyor. Credible Crypto, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) iki önde gelen kripto borsası hakkında başlattığı davaların ardından gelen düşüş sonrasında öncü dijital varlığın dip seviyeyi bulduğunu belirtti.

“Likidite boşaltma hedefi tamamen karşılandı ve mükemmel bir şekilde işaretlendi, ardından Binance ve Coinbase’e yönelik SEC tarafından açılan davalardan hemen sonra yukarıya doğru güçlü bir hareket başladı.

Paniğe bağlı tasfiyeler gerçekleşmiş olsaydı, bu, bir düzeltmenin başlangıcı için ideal bir zaman olurdu ve bu da beni en düşük noktamızın bu olduğuna ve daha aşağıya gidilmeyeceğine inandırmaya teşvik ederdi.”

bitcoin44
kaynak: credible crypto/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!