Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Usta Analist, Ethereum Tabanlı Bir Altcoin’in Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi – İşte Hedefi

Bir kripto para birimi yatırımcısı, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoinin mevcut değerinin yaklaşık %30 oranında artabileceğini belirtti.

X’deki 196.400 takipçisine seslenen Altcoin Sherpa takma adlı yatırımcı, Maker (MKR) adlı altcoinin bile mevcut piyasa koşullarında “büyük bir enerji” sergilediğini ifade etti.

Yatırımcının analizlerine göre, Maker (MKR) ekosisteminin yönetim tokeni, direnç seviyesi olan 1.330 doları geçerse 1.700 dolara çıkma potansiyeli taşıyor.

“MKR: Bu piyasa ortamında kim daha güçlü? Listede çok fazla isim yok. Beklentilerimin aksine, bu token oldukça güçlü bir performans sergiliyor. Eğer direnç noktasını geçersem, hedefim 1.700 dolar civarı olacaktır.”

mkr 1
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazının yazıldığı sırada MKR, 1.315 dolardan işlem görüyor.

Analist Sherpa’nın ayrıca Bitcoin (BTC) hakkında düşünceleri var. Yatırımcı, BTC’nin 29.750 dolarlık direnç seviyesini aşması durumunda 30.000 – 32.000 dolar aralığına geri dönüş yapabileceğini belirtiyor.

“BTC: Şu anda belirleyici bir noktadayız, çoğu üstel hareketli ortalama (EMA) bu aralıkta birleşmiş durumda. EĞER fiyat bu seviyede kalır ve 30.000 doların üzerinde hareket ederse, bu hareketin geçici bir sapma olduğunu ve sonsuza dek bu aralığa geri döneceğimizi tahmin ediyorum.”

btc 2 1
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Bitcoin şu anda 29.498 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, orta vadeli beklentisinde ise, Bitcoin’in mevcut aralığın üzerine ikna edici bir biçimde çıkması durumunda 40.000 dolarlık değeri görme ihtimalini dile getiriyor.

telegram 12

“Yine de, daha emin hissetmeden önce fiyatın daha kararlı ve daha uzun süreli bir artış göstermesini beklerim. Hala reddedilebilir ve bu aralığın altına düşebilir.

Kişisel tahminim, bunun orta vadede 35.000 – 40.000 $’a ulaşacağı yönünde. Ancak henüz tam anlamıyla belirlenmiş bir yön göremiyorum, çoğu ticarette daha çok spot uzun (her zaman) ve beklemekteyim.”

Analiste göre, Chainlink (LINK) hakkında da bazı düşünceler var. Chainlink’in “güçlü” bir altcoin olduğunu ve yaklaşık 5,50 ile 7,50 dolar arasında alım fırsatlarını değerlendirebileceğini ifade ediyor.

“LINK: Hala bu aralıkta dengede. 450 günlük birikim ile bu oldukça güçlü bir durum. Genellikle güvenilir bir altcoin olduğunu düşünürüm, alım tekliflerini buradan ve 5,50 $ gibi düşük bir aralığa dağıtmayı ve beklemeyi düşünürüm.”

chainlink 1
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazının yazıldığı anda LINK, 7,62 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!