ALTCOİN

CoinShares Raporuna Göre, Kurumsal Yatırımcılar Cardano’ya Yöneliyor!

Akıllı sözleşme platformu en büyük haftalık girişlerini kaydettiği için kurumsal yatırımcılar Cardano’ya (ADA) daha fazla ilgi gösteriyor.

Dijital varlık yönetimi firması CoinShares’in yeni bir raporuna göre, Cardano’nun pazar payı, kurumsal yatırımcılardan gelen önemli bir sermaye akışının ardından artıyor.

“Cardano, bu hafta toplam 10.1 milyon dolarlık giriş gördü, bu rekor rekor kırdı ve pazar payını yüzde 0.15’e çıkardı.”

Cardano, yıldan bu yana kurumsal yatırımlarının 55 milyon dolara yükseldiğine ve sadece birkaç hafta içinde değerini neredeyse ikiye katladığına tanık oldu .

CoinShares, altcoinlerin yükselişte olduğunu ve yönetim altındaki varlıklar (AUM) açısından tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaştığını ekliyor.

ada coin yorum geri sayim cardano ada 31 mart 13977022 9068 o
CoinShares Raporuna Göre, Kurumsal Yatırımcılar Cardano'ya Yöneliyor! 1

“Altcoin’ler (Ethereum dahil) şu anda toplam dijital varlık AuM’nin %32’sini temsil ediyor, bu yıl Mayıs ortasında belirlenen %35 rekoruna yakın ve Ocak 2018’de görülen %30’luk yüksek seviyeleri aşıyor.”

Altcoinler arasında Ethereum, yönetim altındaki varlıkların aslan payını, yaklaşık 14.27 milyar doları veya dijital varlık pazar payının yaklaşık dörtte birini alıyor.

“Ethereum geçen hafta toplam 17 milyon dolar giriş gördü ve son 16 haftanın sadece 7’sinde çıkış görüldü. Ethereum’un pazar payı %25’te sabit kalıyor.”

Akıllı sözleşme blok zincirleri Solana ve Polkadot ayrıca her biri 3 milyon doların altında girişler kaydetti.

“Hem Solana hem de Polkadot, sırasıyla 2,7 milyon dolar ve 1,5 milyon dolarlık girişler görmeye devam etti. Solana, Bitcoin Cash’in AuM’sini geride bıraktı ve şu anda toplam 15,7 milyon ABD Doları değerinde.”

Binance Coin (BNB) ve Ripple (XRP), genel altcoin eğilimine karşı çıktı ve 3,3 milyon dolar ve 300.000 dolar çıkış kaydetti.

Bitcoin’e gelince, CoinShares kurumların sermayeyi önde gelen kripto para biriminden uzaklaştırmaya devam ettiğini söylüyor.

Bitcoin, toplam 3.8 milyon dolarlık çıkışla art arda 8. hafta çıkışlar gördü. Son 16 haftanın 14’ü çıkış oldu.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!