Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Crypto.com CEO’su, Rezerv Şeffaflığı Teklifi Arasında 347.000.000 $’lık Büyük Ethereum (ETH) Transferini Açıkladı!

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, zincir üstü dedektifler tarafından fark edilen borsa cüzdanından büyük bir Ethereum (ETH) transferini ele aldı.

347 milyon doları aşan yaklaşık 285.000 Ethereum gönderildi

Etherscan verilerine göre, geri gönderilmeden önce Crypto.com’un cüzdan adresinden başka bir kripto borsası olan Gate.io’ya 347 milyon doları aşan yaklaşık 285.000 ETH gönderildi.

Marszalek, transferin bir hata olduğunu ve ETH hazinesinin bir soğuk hava deposu cüzdanına gönderilmesi gerektiğini ancak Gate.io’da sona erdiğini söyledi.

“Yeni bir soğuk hava deposu adresine bir hareket olması gerekiyordu, ancak beyaz listeye alınmış bir harici değişim adresine gönderildi. Gate ekibiyle çalıştık ve fonlar daha sonra soğuk hava depomuza geri döndü. Bunun tekrarlanmasını önlemek için yeni süreç ve özellikler uygulandı.”

Etherscan verilerine göre, ETH zulasının Gate.io’dan dönüşü, Crypto.com’un rezervlerini açıklamasından günler önce gerçekleşti. FTX’in iflasının ardından, Crypto.com da dahil olmak üzere birçok kripto borsası, şeffaflık teklifinde rezervlerini göstererek öne çıktı.

Geçen hafta, Marszalek Crypto.com’un rezervlerinin bir kısmını açıkladı.

ethereum

“Rezerv kanıtı denetimi hazırlıkları devam ederken, platformumuzdaki en iyi varlıkların bazıları için soğuk cüzdan adreslerimizi paylaşıyoruz. Bu, rezervlerimizin yalnızca bir kısmını temsil ediyor: yaklaşık 53.024 BTC, 391.564 ETH ve diğer varlıklarla birlikte toplam 3 milyar dolar.

Lütfen önümüzdeki birkaç hafta içinde bizden tüm müşteri varlıklarının tam 1:1 rezervini onaylayan tam denetlenmiş rezerv kanıtı bekleyin. Crypto.com’un tam şeffaflık ruhu içinde çalışmaya devam etmesini ve istikrarlı el ve güvenli bir platform olarak kalmasını bekleyebilirsiniz.”

Crypto.com’un büyük Ethereum transferlerinin gün yüzüne çıktığı aynı gün, Binance CEO’su Changpeng Zhao; cüzdan adreslerini açıkladıkları anda kripto etrafında hareket eden borsaların kırmızı bayrak olduğunu tweetledi.

https://twitter.com/cz_binance/status/1591690261029130240

Yazma sırasında, Crypto.com tarafından tasarlanan bir yardımcı program tokeni olan CRO; son yedi gün içinde %45’in üstünde düştü. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %93 düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!