Altcoin Haberleri

Charles Hoskinson, Cardano Stratejisi için ‘Büyük İştah’ Olduğunu Söyledi!

Cardano’nun (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, kitlesel kabul için hazırlanmış bir topluluk ve ekosistem kurduklarını söylüyor.

Messari’nin kurucusu Ryan Selkis ile yaptığı röportajda Hoskinson, Cardano blok zincirinin geliştirilmesine akademik ve bilimsel bir yaklaşım benimsemenin önemini yineliyor.

Cardano yaratıcısına göre, yavaş ama istikrarlı metodolojileri, özellikle kripto kışları sırasında topluluğun yaygara kopardığı bir şey.

“Cardano ile attığımız her adımda, temelde mantıklı bir şeyden başlayacağımızı söyledik. Makaleler yazacağız. Akademik toplulukta bu makaleleri doğrulayacağız. Şu anda en iyi profesörler tarafından bir ekosistem olarak yazdığımız 150’den fazla var.

Stanford’da bir laboratuvarımız var. CMU’da (Carnegie Mellon Üniversitesi) bir laboratuvarımız var. Avrupa’da Edinburgh’da, Japonya’da Tokyo Teknoloji Enstitüsü’nde çalışanlarımız var ve sonra kanıta dayalı bir yolla bunu ortaya çıkaracağız. Ve böylece, temelde, ‘Bak, bu adamlar eninde sonunda oraya ulaşacak’ diyen harika bir topluluk oluşturdu. Eninde sonunda anlayacaklar. Ve nereye giderlerse gitsinler, muhtemelen işe yarayan bir şey olacak ve bu küresel ölçekte.’

Ve sektörümüzde, özellikle ayı piyasalarında buna yönelik muazzam bir iştah var. Boğa piyasasında hiçbir şey yakalayamazsınız ama ayı piyasasında herkes çöker. Bütün köprüler hackleniyor. Tüm bu DeFi (merkezi olmayan finans) Ponzi şemaları, sorun olduğunu söyleyip duruyoruz. Yani inşa ettiğimiz topluluk ve inşa ettiğimiz ekosistem bu. Şimdi bu yaklaşımın getirilerinin tadını çıkarıyoruz.”

cardano
charles hoskinson, cardano stratejisi için 'büyük i̇ştah' olduğunu söyledi! 1

Cardano geliştiricisi Input Output Hong Kong’un (IOHK) kurucusu ve CEO’su, blok zincirinin geliştirme yaklaşımının milyarlarca kullanıcının kripto endüstrisine akışının önünü açabileceğini vurguluyor.

“Fortune 500 şirketleri, hükümetler, standartları önemsedikleri milyonlarca ila milyarlarca insandan sorumlu gerçek aktörler. Güvenliğe önem verirler. Güvenilirliğe önem verirler. Tutarlılığa önem verirler. Birlikte çalışabilirliğe önem verirler. İyi yönetişime önem verirler. Bu müşterilerden birini gemiye alırsanız, üç milyar kullanıcınız olur. Bu arada, dünyadaki insanların %98’i kripto para birimini spekülasyondan başka bir şey için kullanmıyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!