Bitcoin Haberleri

Mark Yusko, Bitcoin’in Boğa Piyasasına Yaklaştığını Söyledi!

Morgan Creek kurucusu ve CIO’su Mark Yusko, Bitcoin’in (BTC) 2024 yarılanmasına hazırlanırken trendini değiştirmenin ortasında olabileceğini söyledi.

Yeni bir Crypto Banter röportajında Yusko, Bitcoin’in 18.000 $ fiyat seviyesini geri kazanmayı başardıktan sonra zaten yatay bir birikim aşamasında olabileceğini söyledi.

Ayrıca BTC’nin yarılanma döngüsüne bağlı olarak yeni bir boğa piyasasına doğru yaklaştığına inanıyor.

“18.000 $’dan 15.000 $’a ve ardından 18.000 $’a kadar düşüş yaşadık. Mükemmel bir fincan ve kulp deseni oluşturduk. Ancak bahar ilginç bir şekilde, dört yıllık döngüyü düşünün, bahar temelde düz …

Buradaki kilit nokta baharın durağan geçmesi ama çok fazla dalgalanma olması. Yaz, ki bence Nisan-Mayıs aylarında başlar. Genellikle yarılanmadan dokuz ay önce, işte o zaman işler eğlenceli hale gelir.”

bitcoin haberleri

Bitcoin’in 2024 fiyat artışı, garanti olarak görülüyor

Bitcoin madencilerine verilen ödülleri yarıya indiren yarılanmanın Mart 2024’te gerçekleşmesi planlanıyor. Hedge fonu emektarı, bu olayın amiral gemisi kripto varlığının fiyatının artacağını “garanti ettiğini” söyledi.

“Gerçek şu ki Bitcoin çok mükemmel bir şekilde tasarlandı. Düşündüğünüzde gerçekten şaşırtıcı. Bu yüzden Satoshi’nin tek bir kişi olmadığından eminim çünkü tek bir kişinin bu kadar zeki olabileceğini sanmıyorum. Sadece yarılanmayı düşünün. Yarılanma sayının artmasını garanti eder.”

Yusko ayrıca Bitcoin’in neden bir yatırımcının yapabileceği en önemli yatırımlardan biri olduğunu düşündüğünü de açıkladı.

“Emin olduğum bir şey var ki o da blok zinciri teknolojisinin 1950’lerden beri süregelen bilgi işlem gücünün evrimi olduğu…

Güvenin yerine gerçeği koyacağız ve blok zincirleri her şeyi yönetecek. Bundan eminim ve Bitcoin blok zinciri dünyanın en güçlü süper bilgisayarıdır. Dünyadaki en güçlü bilgi işlem ağıdır ve 1.500 kat daha büyüktür. CERN’in süper bilgisayarından 1.500 kat daha güçlüdür. Bu ağın bir parçasına sahip olmak, bu dünyada yapabileceğiniz en önemli şeydir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!