Kripto Para Analizleri

Kripto Stratejisti, MATIC ve AVAX İçin Ralli Öngörüyor!

Geçen yıl Bitcoin’in (BTC) boğa piyasasının sona erdiğini söyleyen bir kripto analisti, blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche (AVAX) için artış öngörüyor.

Analist Pentoshi, Twitter takipçilerine MATIC’in yükselişe geçtiğini ve büyük bir direnç alanına doğru bir ralli için hazırlanıyor olabileceğini söyledi.

“Grafikteki en önemli ve tarihi nokta 1,30$. Buranın bir sonraki büyük hamleye odaklanmak için harika bir yer olduğunu düşünüyorum. Üç günlük grafik + bunun üzerinde kapanabilirse, önceki aralığa giriyoruz. Reddedin ve gösterilen yerel düşük seviyelere geri dönün.”

kripto para analiz
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada MATIC, gün içinde yatay seyrederek 1,14$’dan işlem görüyor. MATIC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto stratejistine göre AVAX %36’lık artışa hazır görünüyor

Sırada Ethereum (ETH) rakibi AVAX var. Kripto stratejistine göre Avalanche, şu anda 20 doların üzerinde işlem gördüğü için %36’lık bir artışa hazır görünüyor.

“Yani Amazon kriptoya geliyor, AVAX ile ortaklık kuruyor ve ardından bir NFT girişimini duyuruyor (ancak Avax ile olup olmadığı doğrulanmadı). Hamleler yapıyorlar. Bunun önümüzdeki ay içinde 28 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorum.”

Bu ayın başlarında Amazon’un, birden fazla sektörde blok zincirinin benimsenmesini hızlandırmak amacıyla AVAX geliştiricisi Ava Labs ile bir araya geldiği bildirildi.

Pentoshi ayrıca, Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) bir ralli için hazırlanıyor gibi göründüğünü söylediği Ethereum’un kendisini de izliyor.

“ETH/BTC’nin yakında biraz rahatlayacağını düşünüyorum.”

kripto para analiz
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında, ETH/BTC için 0,072 BTC (1.677 $) civarında bir artış öngördüğü görülüyor. ETH bu haberin yazıldığı sırada 1.605 $’dan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!