Bitcoin Haberleri

Popüler Yatırımcı, Bitcoin’in 100.000 Dolara Çıkmasını Hedefliyor!

Geçen yılın sonlarına doğru, Bitcoin (BTC) eğiliminin aksine satın alan bir analist, kripto para piyasaları hakkındaki görüşlerini güncelliyor.

DonAlt isimli anonim yatırımcı, BTC’nin şimdi ABD ve uluslararası alanda zor durumdaki bankaların gölgesinde sürdürülebilir ve gerçekçi bir öyküye sahip olduğunu belirtiyor.

Bu aşamada, yatırımcı, BTC’nin bir daha asla 20.000 doların altına gerilemeyeceğine ve başka bir kripto çöküşü arayan ayıların umdukları fırsatı yakalayamayacağına ikna olmuş durumda.

Bitcoin alım süreci henüz bitmedi

DonAlt, Bitcoin alım sürecinin henüz sona ermediğini belirtiyor ve BTC’nin 100.000 dolar seviyesine ulaşmayı hedeflediğini ifade ediyor.

“Eğer bankalar battığında satış yapıyorsanız, başlangıçta hiç satın almayı düşünmemeliydiniz. Bu, kısa vadeli bir senaryo değil, ‘Hey, Elon satın aldı’ gibi bir durum da değil. Burada sistemsel bir durum söz konusu…

Geçtiğimiz 12 ay içinde 30.000 dolar seviyelerine yaklaştık:

-Luna zor durumda
-3AC ortadan kayboldu
-Celsius patlak verdi
-Blockfi yok oldu
-Voyager yok olup gitti
FTX çekilme işlemi hileliydi
-Genesis devre dışı bırakıldı
-Bitzlato elimizden alındı
-ABD kripto bankaları kapandı
-SEC’in sert müdahaleleri”

bitcoin haberleri

Bitcoin, 10 Mart’taki en düşük seviyesi olan 19.622 $’dan haber sırasında 24.555 $’a yükseldi. En yüksek kripto varlığı son 24 saatte %1 düşüş gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!