Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Popüler Analist Pentoshi, Bu 5 Kripto Para Birimi İçin Ateşleme “Yakın” Dedi!

Tanınmış bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin ve Ethereum nefes alırken Dogecoin, Solana ve bir altcoinin daha büyük rallileri ateşlemesini beklediğini söyledi.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen takma adlı tüccar, 291.000 Twitter takipçisine Dogecoin’in (DOGE) 0,23 dolardan direnç alıp onu desteğe dönüştürdükten sonra 0,42 dolara yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

“DOGE yüzleri eritmek üzere. Kuralları ben koymuyorum ve kesinlikle meme kültürüne, Elon Musk’a ve Mark Cuban’a karşı bahse girmem.”

image 22
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve bunun “şu ​​anda uzaydaki en yükselen varlık” olduğunu söylüyor.

“SOL’de en yüksek yükselişin üzerinde olsam da, satın aldığınız noktanın burası olduğunu düşünmüyorum (günde %26 pompalamadan sonra). Haftanın başındaki küçük bir konsolidasyonun ardından yeni haftanın en düşük seviyesini ve bir düşüşü bekleyin. Sabırlı olun, ancak [bence] büyük bir yükseliş geliyor.”

image 23
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Sırada Dogecoin rakibi ve mem kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) var. Kripto analistine göre SHIB, mevcut fiyatı olan 0.000009’dan 0.000012’ye %33’lük bir ralli için hazırlanıyor.

“SHIB [a] beyaz çizgi verilirse bunu oynamak istiyor . Süper temiz menzil, bir mola ve giriş için tekrar test arıyor.”

image 24
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Bitcoin’e gelince, Pentoshi, 48.000 dolarlık kritik dirence yakın işlem gördüğü için önde gelen kripto para biriminin önümüzdeki günlerde düzeltilmesini bekliyor.

“BTC ayrıca çok fazla itme ve düşük hacim almıyor (burada beklendiği gibi). Önümüzdeki hafta bazı indirimler ve yeni uzun pozisyonları yeniden yüklemek için iyi satın alma fırsatları geliyor gibi görünüyor.”

image 25
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Ethereum’a (ETH) bakıldığında, tüccar ayrıca ikinci en büyük kripto varlığının soğumasını ve 2.800 dolardan daha yüksek bir dip basmasını bekliyor.

“ETH, kabaca bir haftadır bu bölgede asılı duruyor.”

image 26
kaynak: pentoshi/twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!