Altcoin Analizleri

Popüler Yatırımcıya Göre, Üç Altcoin Güçlü Artış İçin Hazırlanıyor!

Üst düzey bir kripto yatırımcısı, merkezi olmayan borsa ThorChain (RUNE) de dahil olmak üzere üç radar altı altcoinin güçlü artışlar için hazırlandığını düşündüğünü söyledi.

Merkezi olmayan depolama ağı Filecoin (FIL) ile başlayan kripto analisti, 5,80 $’a ulaşana kadar altcoin için herhangi bir direnç olmadığına inanıyor.

“Bence FIL, COMP’nin yaptığı hareketin aynısını yapacak.

Bir likidite cebine ve çoğunlukla eşit yükseklere kadar öğütülür. Fiyat çok hızlı bir şekilde 4,70$’dan 5,80$’a çıkmalı.

Bu bir hava cebi ve tüm hava cepleri kapanıyor.”

altcoin analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Haberin yazıldığı sırada FIL, yatırımcıların işaretli direnç alanı olan 4,70$’ın üzerinde, 4,80$’dan işlem görüyor. FIL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Sırada, Cantering Clark’ın muhtemelen Filecoin’in yükseliş ayak izlerini takip ettiğini söylediği RUNE var.

“Her şey aynı görünüyor. RUNE, FIL ile aynı kurulum.

Aradaki fark, aslında piyasa değerinin 1/7’si olması.

Hepsi tek bir işlem. Satıcılar yoldan çekiliyor.”

altcoin analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada RUNE, yatırımcının direnç seviyesinin de üzerinde, 1,76 dolardan işlem görüyor. RUNE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Analistin radarındaki son madeni para, Ethereum tabanlı NFT pazarı LooksRare’in yardımcı tokenı LOOKS. Cantering Clark, altcoinin güçlü bir kırılma için hazır göründüğünü söyledi.

“Görünüşe göre LOOKS kesinlikle patlamak üzere.

Şu anda bu sadece bir karıştırma oyunu.”

altcoin analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada LOOKS, 0,187$’lık yatırımcı direncinin oldukça üzerinde, 0,21$’a işlem görüyor. LOOKS güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!