Altcoin Analizleri

Optimism (OP) Günlük İşlemlerde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Kırmızı-sıcak Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Optimism, son fiyat artışının günlük işlemlerde tüm zamanların en yüksek seviyesiyle eşleştiğini gördü.

Kripto araştırma firması Delphi Digital, OP 7 Ocak’ta 691.000 günlük işleme ulaşarak şimdiye kadarki en iyi rakamına ulaştığını belirtiyor.

Firma, devam eden ayı piyasasına rağmen Optimism’in geçen Mart ayından bu yana işlem sayısında istikrarlı bir artış gördüğünü de ekliyor.

OP, bu haberin yazıldığı sırada 1,72 dolardan işlem görüyor ve 2023’ün başından bu yana yaklaşık %88 artış gösterdi. OP güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Delphi Digital ayrıca OP ve diğer Ethereum katman-2 ağı Arbitrum’un 7 Ocak’ta Ethereum’un toplam günlük işlemlerinden yalnızca 16.000 günlük işlem eksik olduğunu belirtiyor.

db260 kriptoup
Kaynak: Delphi Digital

Optimism Goerli Testnet başarıyla Bedrock’a yükseltildi

Ayrıca, OP geçen hafta test ağını başarıyla yükseltti.

“Her şeyden önce: Optimism Goerli Testnet başarıyla Bedrock’a yükseltildi! Bu Bedrock’un kullanıma sunulmasında çok önemli bir adım ve OP Labs’daki protokol ekibinin muazzam çabalarının bir sonucu. Sıradaki durak: Optimism Mainnet!

Temel olarak Bedrock ile Optimism’de hangi projeler gelişecek? Geriye dönük kamu malları finansmanı ile bu konuda söz sahibisiniz. Seçimlerinizi hazırlayın çünkü RetroPGF 2. Tur için adaylık penceresi önümüzdeki hafta açılıyor!”

OP, 2023’te şimdiye kadarki büyük fiyat artışının ardından, Ağustos ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,21 $’dan yalnızca yaklaşık %22 düşüş gösterdi. OP tokeni Mayıs 2022’de piyasaya sürüldü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!