Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Üst Düzey Analist Bitcoin’de (BTC) Büyük Değişimler Olduğunu Söyledi!

Bitcoin’in (BTC) 20.000 $’ın üzerine çıkacağını doğru tahmin eden popüler bir analist, aksi kanıtlanana kadar kripto kralı üzerinde yükselişini sürdüreceğini söyledi.

DonAlt, Twitter takipçilerine Bitcoin’in geçen haftaki güçlü performansının BTC ayılarının ivme kaybetmeye başladığını gösterdiğini söyledi.

“Haftalık kapanış 19.300 $’ın üzerinde, tüm zamanların en yüksek seviyesinden ve ayı piyasasının başlangıcından bu yana ilk büyük desteği geri aldık. Bu davranışta büyük bir değişim olur ve benim asla göz ardı etmeyeceğim bir şey.”

bitcoin analiz
Kaynak: DonAlt/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, DonAlt’ın kilit destek seviyesinin oldukça üzerinde, 21.037 $’a işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bitcoin’in 19.300 doların üzerinde işlem görmesiyle DonAlt BTC’nin 32.000 doların üzerine çıkacağını düşünüyor.

bitcoin analiz
Kaynak: DonAlt/Twitter

Kripto stratejistine göre, fiyat hareketi üç koşulundan birini karşılamadığı sürece Bitcoin’de uzun vadeli yükselişini sürdürüyor.

“Beni bir ayıya dönüştürebileceğiniz birkaç yol var:

1) 18.000 $ kaybetmek
2) 32,000$’da büyük bir zayıflık gösteriyor
3) Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp 60.000$ kaybetmek (Tekrar).

Bu üçü dışında herhangi bir şey olursa yükselişe devam edeceğim.”

Eşler arası ödeme ağı Litecoin’e (LTC) bakan DonAlt, altcoinin 99$ hedefine doğru yavaş bir yükselişte olduğuna inanıyor.

“LTC hala doğrusal olarak yükseliyor

Uygun parabol ne zaman?”

litecoin analiz
Kaynak: DonAlt/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Litecoin 84,84 dolardan işlem görüyor ve bu da LTC’nin DonAlt’ın hedefine ulaşması halinde %15’in üzerinde bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!