Kripto Borsa Haberleri

Voyager, 250 Milyar SHIB’i Aniden Coinbase’e Taşıdı!

Yeni veriler, iflas eden kripto borç veren Voyager Digital’in aniden yüz milyarlarca Shiba Inu (SHIB) tokenini Coinbase’e taşıdığını ortaya koyuyor.

Blockchain siber güvenlik şirketi Peckshield’a göre, zor durumdaki kripto firması toplam 28,7 milyon dolar değerinde dijital varlığı çeşitli kripto değişim platformlarına aktardı.

Peckshield, haber yazıldığı sırada yaklaşık 3,4 milyon dolar değerinde 250 milyar SHIB’yi Coinbase’e ve 25,3 milyon dolar değerinde 15.000 Ethereum’u (ETH) hem Coinbase’e hem de hacim olarak dünyanın en büyük kripto değişim platformu olan BNB’ye taşıdığını tespit etti.

Voyager’ın geçtiğimiz Eylül ayında, kripto değişim platformu iflas başvurusunda bulunmadan önce FTX’ten yaklaşık 164 milyon dolar değerinde 105 milyon ETH aldığı da açıklandı.

“28.7 milyon dolar değerinde kripto varlığı, aralarında Voyager, Binance.US ve Coinbase’in bulunduğu çeşitli kripto borsalarına aktarıldı. Bu aktarıma dahil olan varlıklar arasında, 15.000 ETH (25.3 milyon dolar değerinde) ve 250 milyar SHIB (3.4 milyon dolar değerinde) bulunuyordu. Ayrıca Coinbase, 7 Eylül 2022 tarihinde FTX’ten 105.000 ETH (o günün değeriyle 1.559 dolar değerinde) aldı.”

voyager haberleri
Kaynak: PeckShield/Twitter

Three Arrows kredisi, Voyager’ın çöküşüne neden oldu

Voyager’ın çöküşü geçtiğimiz Temmuz ayında, diğer kripto firması Three Arrows Capital’in yüz milyonlarca dolar değerindeki bir krediyi geri ödeyememesini gerekçe göstererek müşteri para çekme ve para yatırma işlemlerini durdurmak zorunda kalmasıyla başladı.

Voyager iflas başvurusunda bulundu ve Binance ile bir anlaşma yaparak kripto değişim platformunun Voyager’ın kalan varlıklarını indirimli bir fiyata satın almasını sağladı.

Shiba Inu haber yazıldığı sırada 0,000013 dolardan işlem görürken, piyasa değerine göre en büyük ikinci dijital varlık 1.698 dolara hareket ediyor. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!