Altcoin Haberleri

VeChain’in Arkasındaki Ekip 2023-2024 İçin Yol Haritasını Açıkladı!

Kurumsal akıllı sözleşme blok zinciri platformu VeChain’in (VET) arkasındaki ekip, 2023 ve 2024 için bir teknoloji yol haritası açıkladı.

VeChain Vakfı tarafından yapılan yeni bir duyuruda; projenin geliştiricilerinin yılın ilk yarısını diğer projelerin yanı sıra bir karbon ayak izi gezgini, bir cüzdan tarayıcı uzantısı ve bir Ethereum (ETH) token köprüsü üzerinde çalışarak geçirmeyi planladıkları belirtildi.

2023’ün ikinci yarısında ise dikkatlerini VeChain adlandırma sistemi, varlık ödünç verme platformu, çok zincirli genel veri köprüsü ve akıllı şehir ekosistemlerinin yanı sıra çeşitli diğer özelliklerin uygulanmasına çevirmeyi planlıyorlar.

VET ekibi 2024’ün ilk çeyreğinde merkezi olmayan dosya depolama, katman-2 toplamaları, akıllı sözleşme güvenlik analiz araçları, algoritmik token destekli sabit paralar, merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) yönetişim sihirbazları, bir DAO işletim sistemi ve bir DAO ekosistemi akıllı sözleşme kütüphanesi dahil olmak üzere çok sayıda proje üzerinde çalışmayı planlıyor.

vechain haberleri
Kaynak: VeChain Vakfı/Twitter

VeChain, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ürün yaşam döngüsü yönetimini ve veri sertifikasyonunu iyileştirmek için bir dizi hizmet sunar. VeChain üzerindeki akıllı sözleşmeler, VET işlemleri aracılığıyla değer taşır.

VET, haber yazıldığı sırada 0,021 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 37. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %0,62 ve son yedi günde %21’den fazla artış gösterdi. VET güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!