Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Tüccarı Lark Davis, Bitcoin, Ethereum ve Bir Altcoin’de Boğa Olduğunu Söyledi!

Kripto tüccarı ve etkileyici Lark Davis, Bitcoin, Ethereum ve bir tane daha büyük sermayeli altcoin konusunda yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

Davis, yeni bir videoda, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.804 $’dan %50 uzakta olmasına rağmen, amiral gemisi dijital varlığa bakışının bozulmadığını ve kral kriptoda yükselişini sürdürdüğünü söylüyor.

“…Bitcoin üzerine tezim değişmedi. Hala Bitcoin’in altın 2.0, enflasyondan korunma, fantastik, kıt varlık olduğuna inanıyorum. Hala Bitcoin’in bir noktada yüz binlerce dolar değerinde olacağını düşünüyorum.”

Tüccar, akıllı sözleşme lideri Ethereum hakkında neden iyimser olmaya devam ettiğini özetliyor ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kriptonun yardımcı programlarından ve temellerinden bahsediyor. Davis’e göre, ETH’de yükselişi sürdürmek için nedenler var.

bitcoin ethereum
kripto tüccarı lark davis, bitcoin, ethereum ve bir altcoin'de boğa olduğunu söyledi! 1

“Çok fazla katalizör var: Proof-of-stake (PoS), [ETH] 2.0, [merkezi olmayan finans], [karşılıksız tokenler], EIP-1559 ve çok daha fazlası – geliştirici lideri ve hepsi bu şey. Ethereum’da süper, süper boğayım. ”

Analiste göre, Polkadot (DOT), kendi müzayedelerinin yanı sıra parachain müzayedelerini de başlatacak olan kanarya ağı Kusama (KSM) dahil olmak üzere, lehine çalışan birkaç önemli yükseliş temeline sahip.

“Polkadot’un geleceği konusunda hâlâ çok iyimserim. Şimdi Kusama parachainlerinin gerçekten fırlatıldığını görüyoruz ve aslında bu süper yükseliş, çünkü Kusama için olanlara bakarsanız – ve şimdi Kusama’nın toplam arzının %10’undan fazlasının bu parachain müzayedelerine bağlı olduğunu düşünüyorum – bu da bana göre önümüzdeki Polkdadot parachain müzayedeleri için oldukça iyimser.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!