Altcoin Haberleri

Shiba Inu, ETH Balinaları Arasında En İyi Altcoin Oldu!

Zincir üzerindeki verilere göre en büyük Ethereum (ETH) balinaları, kripto piyasaları yaşam belirtileri gösterirken popüler memecoin Shiba Inu’ya (SHIB) yoğun bir şekilde yatırım yapıyor.

Blockchain takip hizmeti WhaleStats;

SHIB’nin ETH’nin kendisi; stablecoinler Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve Lido Staked Ether (stETH) hariç olmak üzere en büyük 1.000 ETH balinası arasında en üst sırada yer alan altcoin olduğunu bildirdi.

En büyük 1.000 ETH cüzdanında 161,8 milyon dolardan fazla Shiba Inu bulunuyor ve bu da toplam varlıklarının yaklaşık %5’ine denk geliyor.

shiba inu haberleri
Kaynak: WhaleStats/Twitter

Shiba Inu haber yazıldığı sırada 0,000011 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 15. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte 3,84 değer kaybetti ancak son yedi günde %21 artış gösterdi. Dogecoin (DOGE) rakibi, Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616$’dan %87’den fazla düşüşte. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

SHIB’den sonra, ilk 1.000 ETH balinasının bir sonraki favori yatırımı Bitpanda Ecosystem Token (BEST). Bitpanda bir kripto, hisse senedi ve değerli metaller yatırım platformudur. İlk 1.000 balina, sahip oldukları varlıkların yaklaşık %4’üne denk gelen 145,1 milyon dolardan fazla platform tokenine sahip.

BEST, yazım sırasında 0,331 $ civarında işlem görüyor ve son 24 saatte %0,7 düştü.

Listede bir sonraki sırada Ethereum tabanlı stablecoin Dai (DAI) yer alıyor. İlk 1.000 balina, varlıklarının yaklaşık %3’üne denk gelen 104,5 milyon dolardan fazla stabilcoin değerine sahip.

Listeyi tamamlayan BitDAO (BIT), BIT sahiplerinin bir kripto projeleri ekosistemini desteklemesini sağlayan merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO). En büyük 1.000 ETH balinası 64,84 milyon $ değerinde BIT tokenine sahiptir.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!