Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Ünlü Analiste Göre Kripto Piyasasında Geri Çekilme Yaklaşıyor – İşte Bitcoin ve Altcoinler için Olumsuz Hedefleri!

Yakından takip edilen bir piyasa analisti, Bitcoin (BTC) ve altcoinler için önemli bir geri çekilme öngörüyor ve bunun tüm kripto varlıklarının değerini 1 trilyon dolar seviyesinin altına çekebileceğini söylüyor.

Justin Bennett, tüm kripto para birimlerinin piyasa kapitalizasyonunu izleyen TOTAL grafiğinin, düşüş eğilimi modelinden bir kırılmanın ortasında olduğunu söylüyor.

“Bundan daha temiz olamaz. TOTAL’dan bugünün dökümü, 1 trilyon dolarlık psikolojik seviyeyi açıyor. Gerçek hedef tam olarak 950 milyar dolar.”

image
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto strateji uzmanına göre, 1 trilyon dolarlık fiyat alanı, tüm dijital varlık piyasaları için çok önemli bir destek seviyesi sunuyor.

“[The] 1 trilyon [seviye], 2021’in başlarında konsolidasyon sırasında en çok işlem gören seviyeydi.”

image 5
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

TOTAL tablosu Bennett’in senaryosunu takip ederse, düzeltmenin yükünü altcoinlerin alacağını söylüyor .

“Alt satır: Tüm kripto pazarından %15 daha düşük bir düşüş, rahatlama potansiyeli hakkında konuşmaya başlamadan önce muhtemel görünüyor. BTC’nin bu -15% işaretine en yakın olacağını unutmayın. Alternatifler, özellikle küçük harfler muhtemelen onu 1,5-2 kat geride bırakacaktır.” 

Yazma sırasında, Bitcoin 27.885 $ için el değiştiriyor. %15’lik bir düzeltici hareket, Bitcoin’i 23.500 $’ lık yeni bir yılın en düşük seviyesine götürebilir. Bu arada, Bennett’e göre altcoinler değerlerinin %22,5 ila %30’u arasında bir kayıp yaşayabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!