Altcoin Haberleri

Analist Michaël van de Poppe, Bu Altcoin’in Önümüzdeki Aylarda %200 Ralliyi Ateşleyebileceğini Söyledi!

Popüler analist Michaël van de Poppe, düşük sermayeli bir altcoinin, kripto piyasalarında artan oynaklık nedeniyle önümüzdeki aylarda birden fazla %200 fiyat artışı görebileceğini söyledi.

Van de Poppe, makine öğrenimi, yapay zeka ve blockchain gibi teknolojileri bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olan Fetch.ai’ye (FET) baktığını söylüyor.

Kripto strateji uzmanına göre, FET’in 2023 yılına kadar geniş bir aralıktan çıkmadan önce önümüzdeki aylarda ticareti yapılabilir bir taban oluşturduğunu görüyor.

“Böyle bir senaryo alacağımızı varsayarsak, 2-3 kat hızlı bir ralli için 0.11 dolar civarında uzun bir fiyatla ilgilenirim (ki bunu hala yaz aylarında göreceğimizi düşünüyorum).”

image 7
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine baktığında, FET’in Temmuz ve Eylül arasında yaklaşık 0,11 dolardan 0,30 doların üzerine çıktığını ve Kasım ayında 0,14 dolardan yükselen bir yüksek-düşük kurulum yazdırmadan ve 2023’ün başlarında 0,40 doların üzerine çıktığını görüyor.

Yazma sırasında FET, Van de Poppe’nin alt hedefine yakın 0.113 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, dağıtılmış uygulamalara, kurumsal kullanım durumlarına ve kripto işlemlerine güç sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan Elrond Gold (EGLD). Van de Poppe, EGLD’nin 40 dolar civarında geçici bir dip oluşturabileceğini ve kısa vadeli bir yükseliş sinyali üretebileceğini söyledi.

“Ağır uzun pozisyonlar alınmadan önce boğa ayrışmasının teyit edilmesi gerekiyor. Bu durumda, 40-42 dolar arasında olabiliriz.”

altcoin
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazma sırasında, EGLD son 24 saatte %11’in üzerinde düşüşle 44.69 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!