ALTCOİN

Ünlü Analist Kaleo, Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti: Herşey Güzel!

Popüler bir kripto tüccarı ve analisti, güncellemelerini üç altcoin üzerinde paylaşırken Dogecoin’de (DOGE) bir kırılma öngörüyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı tüccar, Bitcoin çiftinde (DOGE/BTC) kritik bir direnç seviyesine karşı fırçalarken, 365.000 takipçisine daha fazla meme kripto DOGE biriktirdiğini söylüyor.

“DOGE / BTC. Burada daha fazla Dogecoin aldım.”

resim
Kaynak: Kaleo/Twitter

Diğer takma adlı kripto analisti DonAlt da yakın zamanda DOGE’ye karşı Bitcoin’e karşı yükseliş duruşunda bulundu ve 0,28 dolar değerindeki mevcut 0.00000584 BTC seviyelerinden %30 daha yüksek bir fiyat hedefi belirledi.

“Bu kurulum aslında oldukça güzel.”

image 15
Kaynak: DonAlt/Twitter

Geçen hafta Kaleo , akıllı sözleşme platformu Cardano’nun önümüzdeki aylarda %604 toparlanabileceğini tahmin etmişti. Kripto tüccarına göre, ADA/BTC, ani direncinin üzerine çıktıktan sonra tahmini için doğru yolda görünüyor.

“ADA/BTC göndermeye devam etmek üzere.” 

image 39
Kaynak: Kaleo/Twitter

Yakından takip edilen kripto boğası, yakın zamanda nesnelerin interneti (IoT) blok zinciri Helium’un yerel belirteci olan HNT için yüksek umutlar dile getirdi. Yükselişini ikiye katlıyor ve HNT’nin hem Bitcoin çiftinde (HNT/BTC) hem de USD çiftinde çıkış yaptığına inanıyor .

“Helyum konusunda hala son derece iyimserim. Son düşüş, BTC çifti grafiğindeki son HTF [yüksek zaman çerçevesi] kırılmasının temiz bir yeniden testinden başka bir şey değildi.”

image 40
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo ayrıca uzun süredir stabilcoin odaklı DeFi (merkezi olmayan finans) platformu Terra (LUNA) konusunda da iyimser. Kripto strateji uzmanına göre, LUNA bir kopuşun eşiğinde.

“LUNA, fiyat keşfine güçlü bir dönüş yapmaya hazır görünüyor. En son birikim döneminin günlük kapanışından direncin üzerine çıkmanın eşiğinde ve bu, bu koşudaki diğer mini aralıklar için son derece yükselişti.”

image 41
Kaynak: Kaleo/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu