Altcoin Haberleri

Aniden Hareket Eden Altcoin, Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti!

Derin cepli bir Dogecoin (DOGE) yatırımcısı, meme varlığının fiyatı yükselirken birden fazla işlemde aniden yüz milyonlarca altcoinin yerini değiştirdi.

Balina araştırma platformu Whale Alert’ten alınan yeni veriler, yüksek net değerli yatırımcının, hareket anında 26.581.455 $ değerinde olan 350.000.000 DOGE’yi bilinmeyen bir kripto cüzdanından diğerine aniden taşıdığını ortaya koydu.

altcoin haberleri

Altcoin taşıma ücreti, 0.31 dolara mal oldu

Blok zinciri arama motoru Blockchair’a göre, milyonlarca tokenı taşıma ücreti sadece 4,16 DOGE ya da 0,31 dolara mal oldu. Blok zinciri izleyicisi ayrıca balinanın kriptoyu 11 ayrı işlem üzerinden gönderdiğini tespit etti.

Geçtiğimiz hafta altcoinin arkasındaki ekip, projeyi geliştirmeyi kolaylaştırmak için güncelleyeceklerini duyurdu.

O sırada DOGE geliştiricisi Michi Lumin; QR kodları, diğer diller, mesaj imzalama ve Windows özellikli programlar için destek ekleyeceklerini söyledi.

altcoin haberleri

Projede ki sorunlar için yeni bir güncelleme geliyor

Lumin’e göre, güncelleme aynı zamanda altcoin geliştiricilerinin karşılaştığı bellek bütünlüğü kontrolleri, kesme düzeltmeleri ve uç durumlar için uzunluk kontrolleri gibi öne çıkan sorunların çoğunu da düzeltecek.

DOGE bu hafta, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,0723$’dan %6,2’lik bir artışla 0,0768$’a çıkarak yükselişe geçti.

O zamandan beri stabilize oldu ve bu haberin yazıldığı sırada 0,0749 dolar seviyesinde hareket ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!