BİTCOİN

Bitcoin Yatırımcıları Ne Yapmalı? Ünlü Analist Açıkladı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, önde gelen kripto para biriminin 50.000 dolarlık kilit fiyat seviyesinin üzerine çıkmasıyla vahşi bir Bitcoin rallisi öngörüyor.

Pentoshi olarak bilinen tüccar, 252.100 Twitter takipçisine BTC’nin çok önemli bir seviyeye ulaşmasının, önde gelen kripto para biriminin fiyatının yükseleceğinin bir işareti olduğunu söylüyor.

“50.000 doların üzerinde veya altında kapanış önemli değil. Sadece insanların tartıştığını görmek. Algolar, muhtemelen elde ettiğimiz PoB’nin (kırılma noktası) üzerinde bir kez uzun süre döner. 50.000 dolar sizin kendi psikolojik norm numaranızdır. Bence 49.873 dolar, 50.000 dolardan ve hangi borsada daha önemli. Ayrıntılar önemlidir.”

image 11
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi’nin 49.873 dolarlık kilit seviyesi, Mayıs 2021’deki çöküşün zirvesi sırasında meydana gelen arıza noktasından türetildi. Kripto stratejisti, Bitcoin pazarının algoritmik olarak alınıp satıldığını ve ticaret botlarının, BTC 49.873 doları geri aldıktan sonra uzun süre devam edecek şekilde tasarlandığını vurguluyor.

BTC 49.873 doların üzerinde seyrederken Pentoshi, kral kriptonun artık büyük bir yeşil günlük mum basmaya hazır olduğunu söylüyor.

“Dün yayınlandığı gibi 49.893 dolar, Mayıs ayında kırılma noktasıydı. Şu anda destek görevi görüyor. Bence BTC satıcıları tuzağa düşürüyor ve ayılar için güneşin parlamadığı yere yeşil bir mum koymak üzere. Günde 5.000 dolarlık mum, inşa edilen bir şey gibi görünüyor.”

image 10
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi, Bitcoin için boğa döngüsü hedefine gelince, BTC’nin 180.000 $’a kadar yükselebileceğine inanıyor ve mevcut 51.000 $ civarındaki mevcut değerinden %250’lik bir yukarı potansiyele işaret ediyor.

“Dikey birikim, 2012-2021’de ‘renklendirildi’.”

image 9
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!