ALTCOİNBİTCOİN

Ünlü Analist Armstrong, Bitcoin Ve Ethereum İçin Tahminlerini Paylaştı! Boğa İçin Kritik Cümleler!

ETH’nin fiyatı son birkaç haftadır bir deste tarot kartı gibi karıştırılıyor ve yuvarlanıyor, ancak genel olarak, Ethereuem bu yıl etkileyici bir koşuya tanık oldu. 

Yalnızca son altı ayda, ETH %300’den fazla artarken, BTC aynı zaman diliminde yalnızca %85 arttı. Analisti Ben Armstrong göre, Ethereum “olmuştur esneme tüm yıl Bitcoin üzerinde”. Analist, Ethereuem’in önümüzdeki altı ay içinde büyük ölçüde yükseleceğini öne sürdü. Aynı konuyu daha da detaylandırarak şunları söyledi: 

“Mevcut tüm ölçümler, veriler, TA ve ay matematiğine göre, Temmuz ayı sonuna kadar boğa koşusuna devam etmeliyiz. Bu, Ethereum’un ortalama %20’den daha büyük bir düzeltme olmaksızın birkaç gün boyunca yukarı doğru hareket göreceği anlamına gelir.”

Temmuz aynı zamanda EIP-1559’un lansmanına denk geliyor. Aynı şeyin alt’ın rallisini daha da artırması bekleniyor.

kapak 085339 1
Ünlü Analist Armstrong, Bitcoin Ve Ethereum İçin Tahminlerini Paylaştı! Boğa İçin Kritik Cümleler! 1

Ek olarak, DeFi yaz yakında tüm hızıyla devam edecek. Ethereuem’deki DeFi büyük ölçüde olgunlaştı ve katman 2 platformları, ağa en önemli büyüme beklentilerini sunuyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, aylık DeFi geliri son birkaç aydır sürekli artıyor. Aynı konuda yorum yapan analist, 

“NFT pazarının ısınmasıyla birlikte DeFi seçeneklerinin bolluğu ile Ethereuem, daha önce hiç görmediğimiz şekilde değer ve pazar hakimiyetine tırmanacak.”

Ek olarak, daha önceki bir analizde vurgulandığı gibi, kurumlar zaten Ethereuem’i ikincil bir değer deposu olarak görüyor ve bu yıl büyük alımlar yapmaya hazırlanıyorlar. Yukarıda bahsedilen tüm faktörler oldukça olumlu etkenlerdir ve Ethereum çok yakında bir yeniden değerleme görecek.

İlginç bir şekilde ağın hız, ölçeklenebilirlik ve verimlilikle ilgili teknik sorunlarını çözmeyi amaçlayan 2.0 yükseltmesinin ilk aşaması geçen yıl başlatıldı ve aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi, yeni mevduatların sayısı geçen ay keskin bir artışa tanık oldu. Bu başka bir olumlu işaret.

Benzer satırlar hakkında yorum yapan Armstrong, şunları söyledi:

“Yani 2021, Ethereum için iyi bir juju’nun kozmik bir birleşimi olarak şekilleniyor.”

screenshot 2021 06 12 at 5.28.47 pm
Ünlü Analist Armstrong, Bitcoin Ve Ethereum İçin Tahminlerini Paylaştı! Boğa İçin Kritik Cümleler! 2

Armstrong dedi ki, 

“Bu toplam devralma nedeniyle, 2025 yılına kadar Ethereuem’in 85.000 dolara ulaşmasının çok muhtemel olduğunu görebiliyorum. Bunun ilk adımı elbette bu yıl 25.000 ETH olacak.”

Analist sözlerini şöyle tamamladı: 

Ethereum 2025’te sadece dijital petrol olmayacak, geleceğin blok zinciri yakıtı olacak… Üzgünüm, Bitcoin. Ethereum üçüncü gözünü aktif etti.”

Geçtiğimiz birkaç hafta, Ethereum’un pek de olumlu olmayan bir ivme kazanmaya ve sergilemeye devam ettiğini gördük. Ancak, Temmuz ayında alttan beklenecek çok şey var. 

Kaynak: Ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!