Altcoin Haberleri

Shiba Inu, Kritik Destek Seviyesinin Çok Altına Düştü!

Kripto pazarında son zamanlarda yaşanan düşüşe rağmen, “Dogecoin katili” olarak adlandırılan meme tabanlı kripto para Shiba Inu (SHIB) ortadan kalkmadı. Ancak yine de SHIB’nin yüzleşmesi gereken bazı mücadeleler var.

Yazı yazarken, SHIB’nin fiyatı 0.000007 dolarlık kritik destek seviyesinin altına düştü ve 0.00000630 dolarlık yeni dip seviyelerine yöneldi. Bu arada, Shiba Inu 0.00000630 dolar destek seviyesini aşarsa, 0.00000440 dolar destek seviyesine gidecek.

Şimdi, ivme kazanmak ve onu yükseltmek için SHIB’nin 0.00007 doların üzerine çıkması gerekiyor. Aksi takdirde, SHIB bu direnci kırabilirse, 0.000008 dolardan bir sonraki direnç seviyesine geçecek.

shiba shib coin binance dan alinabilecek

Pek çok kişi SHIB’nin son zamanlardaki yükselişinin sadece topluluktan kaynaklandığını düşünüyor. Her durumda, kriptonun yatırımcının ilgisini çekmesine yardımcı olan farklı koşullar vardır. SHIB geçen ay Binance’de listelendiğini duyurdu .

Ayrıca, Shiba Inu yakında ShibaSwap adlı kendi borsasını kuracak. Bununla, UniSwap veya PancakeSwap gibi başka bir merkezi olmayan borsa (DEX) piyasada mevcut olacak. Unutulmamalıdır ki, platform bir süredir çalışıyor, ancak hala güvenlik ve şeffaflık geliştirme için bazı testlerden geçiyor.

Başka bir notta, birçok uzman ve analist SHIB için tahminlerini paylaştı. Pazar uzmanları, Shiba Inu’nun 1 doları vurması için bir strateji bile belirledi. 1$’a ulaşmak için SHIB’nin yaklaşık %12.000.000 artması gerekiyor.

Sonuç olarak, madeni para Ocak ayından bu yana aylık yaklaşık yüzde 2.000.000 arttı. Üstelik Market Realist’e göre SHIB bu oranda genişlemeye devam ederse 2021’in sonunda 1 dolara ulaşabilir.

Son olarak, Wallet Investor’a dayanarak, Shiba Inu’nun fiyatının Haziran 2021’e kadar 0.000030$’a ulaşması ve yıl sonunda 0.000048$’a yükselmesi bekleniyor.

Kaynak: CoinQuora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!