Altcoin Haberleri

Uniswap (UNI) Üyeleri, DEX’i BNB Ağına Taşımak İçin Oy Kullandı!

Merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap (UNI) topluluk üyeleri, kripto projesini Binance’in blok zinciri olan BNB Chain üzerinde başlatmak için oy kullandı.

Yeni bir teklifte Uniswap’in merkezi olmayan özerk organizasyonunun (DAO) üyeleri, Ethereum (ETH) tabanlı DEX’in BNB Zincirine yerleştirilmesi lehine %66 oy kullandı.

Veriler, 84,8 milyon oy kullanıldığını ancak genel topluluğun yalnızca %8,4’ünün katıldığını ortaya koymaktadır.

“0xPlasma Labs, Uniswap Topluluğu adına Uniswap v3’ü BNB Zincirine yerleştirmek için bir Yönetim Teklifi sunuyor…

Bu teklif, 0xPlasma Labs’a Uniswap v3 protokolünü topluluk adına BNB (proof-of-stake) Zincirine yerleştirme yetkisi verecektir. Birçok nedenden ötürü Uniswap v3’ün BNB (proof-of-stake) Zincirine yerleştirilmesi için en uygun zamanın bu olduğuna inanıyoruz.”

uniswap haberleri

Kararın en büyük destekçileri arasında dünyanın en popüler kripto cüzdanlarından biri olan MetaMask’ın yaratıcıları kripto firması ConsenSys ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformu GFX Labs yer alıyor.

İkili sırasıyla 7.03 milyon ve 4.92 milyon oya sahipti.

Karar yanlısı bir diğer önemli üye ise merkezi olmayan kripto borç veren Compound Labs’ın CEO’su ve kurucusu Robert Leshner oldu. Leshner 5,76 milyon oyla katkıda bulundu.

Teklife karşı en büyük oy verenler arasında varlık yönetimi titanı Andreessen Horowitz, kripto hedge fonu yöneticisi Jesse Walden (jessewldn) ve California Üniversitesi, Los Angeles’tan (UCLA) kripto yanlısı öğrencilerden oluşan bir topluluk olan blockchainucla yer alıyor.

telegram 12

Sırasıyla 15 milyon, 8 milyon ve 4,5 milyon oy aldılar.

Haberin UNI’nin fiyatı üzerinde çok az etkisi oldu. Token, son gün %2’lik bir artışla haber yazıldığı sırada 6,47$’dan işlem görüyor. UNI güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!