Bitcoin Haberleri

Popüler Analist, Bitcoin Tahminini Güncelledi!

Kasım ayında BTC’nin en düşük seviyelerinde cesurca Bitcoin boğası olan bir kripto analisti, önemli bir geri çekilmenin ardından piyasadaki görüşünü güncelledi.

Twitter’daki alter egosu antropomorfik bir ördek olan takma isimli Alman yatırımcı, takipçilerine BTC’yi kısaltan herkesin hata yapıyor olabileceğini söyledi.

DonAlt, BTC’nin son dönemdeki yükseliş trendinin basitçe, daha yüksek-düşüklerle eşleştirilmiş bir dizi yüksek-yüksek fiyat yayınlayan bir varlık olarak tanımlarının bozulmadan kaldığını söyledi.

bitcoin haberleri

Bitcoin rallisi henüz bitmedi

Yakın tarihli bir YouTube güncellemesinde DonAlt, bu rallinin henüz bitmediğine dair inancını yeniden gözden geçirmesi için büyük bir geri çekilme gerekeceğini söyledi.

“Görmek istemediğim şey sadece büyük düşüşler.

Diyelim ki 20.000 ya da 19.000 dolara düştük, işte o zaman tezimin yanlış olduğu konusunda biraz endişelenmeye başlarım.

Bu noktadan sonra hala yükselebilir ama tezimin yanlış olduğunu düşünürüm ve bu da muhtemelen satmak istememe neden olur.

Bunun üzerindeki her şey yani bu noktada hiçbir şeyin beni pozisyonumdan çıkarabileceğini sanmıyorum.”

Bitcoin geçen yılın 9 Kasım’ında 15.724 $ ile en düşük seviyesini gördü ve 1 Şubat’ta 24.182 $’a ulaştı.

telegram 12

Haber sırasında BTC son 24 saatte %0,6 artışla 21.808$’dan işlem görüyordu. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!