Altcoin Haberleri

BitTorrent Creator’ın Blockchain Chia Ağı, P2P Ticaretini Başlattı!

BitTorrent yaratıcısı Bram Cohen tarafından kurulan bir blok zinciri platformu olan Chia Network, Chia Cüzdan sahipleri için Teklifler adlı eşler arası (P2P) ticaret hizmetini başlattı. P2P ticaret hizmeti aracılığıyla, Chia Cüzdan kullanıcıları varlıklarını borsalara göndermek zorunda kalmadan kripto para ticaretine katılabilecekler.

Şirket, hizmetin herhangi iki kullanıcının işlemleri güvenli bir şekilde işlemesi için ücret almadığını söyledi. Ticaret ayrıca karşı taraf risklerinden veya aracılara duyulan ihtiyaçtan da korunabilir.

bitorrent

Chia Başkanı ve COO Gene Hoffman, daha kolay ve daha güvenli eşler arası işlemler kurmak için Chia’nın hayati güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti.

Hoffman şunları ekledi:

Teklifleri Başlatmak, bu ihtiyaçları karşılamanın ilk adımıdır ve ABD dolarına sabitlenmiş sabit paralar ve sarmalanmış kripto para birimleri sağlamak için Stably ile ortaklığımız sürecin ayrılmaz bir parçasıdır.

Şirket ayrıca, blok zinciri ağında ilk dolar cinsinden stabilcoini tanıtmak için stabilcoin çözümleri sağlayıcısı Stably ile ortak olmaya hazır olduğunu söyledi . Bu hareket, şirketteki ürünleri veya teklifleri desteklemek içindir.

Stabil olarak da tanıtacak sarılmış eter (Weth) ve (wBTC) Bitcoin sarılmış Chia blockchain içinde. Chia Network ayrıca halka açık blok zincirinin enerji bağımlılığını azaltma misyonuna sahiptir. Geçen yıl ağ, 500 milyon dolarlık bir değerlemeyle D Serisi finansman turunda 61 milyon dolar topladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!