Bitcoin Analizleri

Popüler Analist, Bitcoin Rallisinin Ne Zaman Gerçekleşeceğini Açıkladı!

Bitcoin’in 2022 yılında dibini gördüğü ve takip edilen bir kripto analisti olan DonAlt, kripto para biriminin ne zaman ralli yapabileceğine dair bir tahminde bulunuyor.

DonAlt takma adını kullanan analist, Twitter takipçilerine eski varlık piyasalarının BTC üzerinde düşüş etkisi yarattığını belirtiyor.

DonAlt’a göre geleneksel piyasaların yükselişe geçmesi, Bitcoin’in ralli yapabileceği anlamına geliyor.

“BTC geleneksel piyasalar tarafından sürükleniyor ama S&P [hisse senedi endeksi] kan kaybederken yeni dipler yapmayı reddediyor.

Geleneksel piyasalar sıçrama yaptığı anda, BTC’den büyük bir yeşil mum bekliyorum.”

Bitcoin, bu haber yazılırken 22,370 dolardan işlem görüyor ve gün içinde küçük bir artış kaydetti.

DonAlt, borsanın büyük bir ralli yaptığı bir zamanda dahi Bitcoin’in çoğunlukla yatay seyrettiğini belirtse de, güncel görüşünün hala geçerli olduğunu ifade ediyor. Ancak, BTC’nin borsadaki sıçramaya yıldızlardan daha az tepki vermesinin “optimal” olmadığını da vurguluyor.

Diğer bir taraftan Altcoin Sherpa adlı yatırımcı, Bitcoin’in muhtemelen daha da düşük fiyat hareketlerine sahne olacağı görüşünde. Yatırımcıya göre BTC, toparlanmayı tetiklemeden önce başka bir satış olayı daha yaşayabilir.

“BTC: Şu anda daha yüksek bir dip seviyenin oluştuğunu görüyor olabiliriz ama ben pek sanmıyorum. Başka bir düşüş göreceğimizi düşünüyorum.

telegram 12

Not: Hala orta vadede 30.000 $’a çıkacağımızı düşünüyorum.”

bitcoin analiz
kaynak:altcoin sherpa/twitter

Bitcoin için uzun bir ayı piyasası görünüyor

Altcoin Sherpa, Bitcoin’in uzun bir ayı piyasası döneminden geçme ihtimalinin bulunduğunu belirtiyor.

“BTC: Bazıları zirveyi Mayıs 2021 olarak işaretliyor. Diğerleri ise Kasım 2021 olarak işaretliyor. Her iki durumda da, bu BTC ayı piyasasında uzun bir süre geçti.

Ve BTC fiyatının gerçekten ‘dibe vurması’ için muhtemelen çok daha uzun bir süre geçmesi gerekecek.”

bitcoin analiz
kaynak:altcoin sherpa/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!