Bitcoin HaberleriAltcoin Haberleri

Antalya’da Bir Tost Dükkanı, Ödeme Seçenekleri Arasına “Bitcoin”i Ekledi

Alanya ilçesinde 2 yıldır tostçuluk yapan Ahmet Bağiçi kripto para ile satışa başladı. Dükkanına gelen müşterilerin ihtiyaç duydukça kripto para ile ödeme yapabileceğini söyledi.

tustcu acmak 1024x680 1

Yaklaşık 2 yıldır Alanya’da tost dükkanı işleten Ahmet Bağiçi, satışlarda nakit ve kredi kartlarının kullanılmasının ardından son zamanlarda yaygın olarak kullanılan bir ödeme yöntemi olan kripto para birimini ödeme için kullanmaya başladı. Dükkana yemek yemek veya sipariş vermek için gelen müşteriler Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Waves gibi kripto para birimleri kullanarak ödeme yapabiliyorlar.

Bu yaklaşım, Türkiye’de kurumsal şirket dışında ticaret yapan ilk ve tek esnaf olan Ahmet Bağiç’in müşterilerine ek kolaylık sağlaması adına bu adımı attığını ifade ediyor.

Birçok Kripto Parayla Ödeme Mümkün

Ahmet Bağiçi, bir süredir çıkarılan kripto para birimleriyle bir şeyler yapılması gerektiğini düşünerek harekete geçtiğini ifade ederek, “Son zamanlarda gündemde olan kripto para birimleriyle bir şeyler yapmalıydım diye düşündüm.”

Bu yüzden müşterilere tüm kripto para birimlerinde ödeme yapma fırsatı veriyorum. Bu şekilde, şirketimizin kripto para birimi hesabına ödeme yapmak için kullandıkları borsalardan veya soğuk cüzdanlardan QR kodumuzu okutarak kullanabiliyorlar.

Tepkiler Güzel

Ahmet Bağiçi, başvurunun ardından güzel bir yanıt aldığını belirterek, “Bu uygulamadan sonra gençlerin kullanmaya başladığı kripto para birimini kullanmamız, iyi tepkilere sebep oldu ve daha iyi tepkiler alacağımızı düşünüyoruz.”

“Gelecekte kripto para birimlerine olan ilginin tamamen artacağını düşünüyorum. Müşterilere ek ödeme yöntemleri sağlıyoruz “dedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!