Altcoin Haberleri

JPMorgan’dan Dikkat Çekici Açıklama: Ethereum, Bitcoin’i Geçecek Güce Sahip!

Amerikan bankacılık devi JP Morgan, Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’i “geride bırakması” gerektiğine inanıyor.

Bitcoin (BTC), para biriminden çok bir kripto emtiasıdır ve bir değer deposu olarak altınla rekabet ederken, ETH, kripto-yerli ekonominin bel kemiğidir ve bu nedenle daha çok bir değişim aracı olarak işlev görür.

Bununla birlikte, kripto kralının, çeşitli projelerde kilitlenen toplam değerin yavaşlayan büyümesine bağlı olarak görünüşte zirveye çıkan merkezi olmayan finans patlamasını atlattığından da bahsediliyor.

Bugün erken saatlerde Ethereum, bazı kazançlarını kaybetmeden önce Bitstamp borsasında 2.735 dolara yükselerek bir başka tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu arada, Bitcoin‘in rallisi durdu ve bu da şu anda birkaç yılın en düşük seviyelerinde duran daralan piyasa hakimiyetine dönüşüyor.

JP Morgan, Ether’in spot piyasa derinliğinin, bankanın vadeli işlemler piyasasında daha iyi likidite koşullarına atfettiği Bitcoin’e kıyasla yakın zamandaki bir satıştan daha hızlı toparlandığını iddia ediyor.

3119835 63952428 2560 1440 1

JP Morgan, DeFi’yi ve gelişen Ethereum ekonomisinin diğer bölümlerini, Ether tokenleri için temel destekleyiciler olarak sıralıyor:

DeFi ve Ethereum tabanlı ekonominin diğer bileşenleri için devam eden büyüme ile birlikte, bu, Bitcoin’e karşı bazı teknik ancak bazen önemli yükseliş rüzgarları olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!