Bitcoin Analizleri

Tone Vays, Bitcoin’in Üç Başlı Direnç Canavarına Çarpacağını Söyledi!

Popüler kripto yatırımcısı Tone Vays, kripto varlığının Ocak ayındaki büyük kazançlarına rağmen Bitcoin’in (BTC) kısa vadede yükselmeye devam edeceğine inanmıyor.

Analist, YouTube abonelerine BTC’nin 25.000 $ işaretinde “büyük, büyük bir dirençle” karşılaşacağını söyledi.

“25.000 $’a ulaşmamızı bekliyordum ve bu çok zor olacak. Bir kez 25.000 $’a yaklaştığımızda, çok yüksek bir reddedilme olasılığı var… Momentum ters göstergesinde yerimiz var ancak kırılması kolay olmayacak üç başlı bir direnç canavarıyla karşılaşmak üzereyiz.”

bitcoin analiz
Kaynak: Tone Vays/YouTube

Momentum tersine çevirme göstergesi (MRI), bir varlığın momentumuna dayalı olarak trend yaşam döngülerini tahmin eden gelişmiş bir teknik analiz metriğidir. Yatırımcının grafiğine göre ‘üç başlı direnç canavarı’ haftalık grafikte Bitcoin’in 25.000 $ fiyat alanı etrafında birleşen hareketli ortalamalarının bir kombinasyonu gibi görünüyor.

Bitcoin bir ayda çok hızlı büyüme gerçekleştirdi

Vays ayrıca BTC’nin “son 30 günde biraz fazla ileri, biraz fazla hızlı gittiğini” söyledi ve varlığın gerçek bir boğa koşusuna başlamadan önce bir geri çekilmeye dayanacağını düşünüyor.

Bitcoin haber yazıldığı sırada 22.880 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %3’ün üzerinde düşüş yaşarken, son 30 günde %38’in üzerinde artış gösterdi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!